d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > General Chat > Guild Chat & Recruiting > <^> Theory Guild Chat & Recruiting <^> > Welcome!
Prev1117911801181118211831194Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,348
Joined: Feb 25 2009
Gold: 8,000.69
Feb 13 2010 02:37am
zenor beszélni szeretnék veled
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold: 90.30
Feb 13 2010 02:44am
Quote (SirCsimbok @ 13 Feb 2010 09:37)
zenor beszélni szeretnék veled


vegyél fel msnre el pmelem az msnem.

This post was edited by ZeNoR on Feb 13 2010 02:44am
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold: 90.30
Feb 13 2010 02:49am
Quote (SirCsimbok @ 13 Feb 2010 09:37)
zenor beszélni szeretnék veled


elküldtem az msnem .. de inkább irj pmben vagy dioban accom st-roli
Member
Posts: 14,348
Joined: Feb 25 2009
Gold: 8,000.69
Feb 13 2010 03:06am
Quote (ZeNoR @ 13 Feb 2010 09:49)
elküldtem az msnem  .. de inkább irj pmben vagy dioban accom st-roli


megvagy
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold: 90.30
Feb 13 2010 03:18am
Quote (SirCsimbok @ 13 Feb 2010 10:06)
megvagy


kéké ooké xD
Member
Posts: 14,348
Joined: Feb 25 2009
Gold: 8,000.69
Feb 13 2010 03:29am
nemmegyezapóker :(
Member
Posts: 14,348
Joined: Feb 25 2009
Gold: 8,000.69
Feb 13 2010 03:57am
Vintyr don8, szeretnék még pokerezni. :(
Member
Posts: 8,496
Joined: Jul 3 2008
Gold: 90.30
Feb 13 2010 04:01am
Quote (SirCsimbok @ 13 Feb 2010 10:57)
Vintyr don8, szeretnék még pokerezni. :(


azért nemegy olyan jól neki :/ ez bizniszt kéne indítani emberek ami jol ad fgt :D
Member
Posts: 14,348
Joined: Feb 25 2009
Gold: 8,000.69
Feb 13 2010 04:03am
Quote (ZeNoR @ 13 Feb 2010 11:01)
azért nemegy olyan jól neki :/ ez bizniszt kéne indítani emberek ami jol ad fgt :D


iso advice how to
Member
Posts: 2,775
Joined: Nov 20 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Feb 13 2010 04:08am
én most sigezni akarok de nagyon nem megy =(
valami más fg szerző ötlet? :D
Go Back To Guild Chat & Recruiting Topic List
Prev1117911801181118211831194Next
Add Reply New Topic New Poll