d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > General Chat > Guild Chat & Recruiting > <^> Theory Guild Chat & Recruiting <^> > Welcome!
Prev1117311741175117611771194Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Feb 12 2010 06:47am
Quote (KiteHawk @ Feb 12 2010 12:46pm)
bezony

én nem tudom mi az:D
baal bot?

This post was edited by harcikacsa17 on Feb 12 2010 06:48am
Member
Posts: 14,348
Joined: Feb 25 2009
Gold: 8,000.69
Feb 12 2010 06:47am
Quote (KiteHawk @ 12 Feb 2010 13:46)
bezony


mostanában sokat offline a stbaal nevű barátom :fume:
Member
Posts: 14,348
Joined: Feb 25 2009
Gold: 8,000.69
Feb 12 2010 06:49am
Quote (harcikacsa17 @ 12 Feb 2010 13:47)
én nem tudom mi az:D
baal bot?


az jópáran tolják ott és ranbottal szemben ingyenes :D
Member
Posts: 2,775
Joined: Nov 20 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Feb 12 2010 06:50am
Quote (SirCsimbok @ Feb 12 2010 01:47pm)
mostanában sokat offline a stbaal nevű barátom  :fume:


mostantól aktív vagyok :D
24/7
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Feb 12 2010 06:50am
Quote (KiteHawk @ Feb 12 2010 12:50pm)
mostantól aktív vagyok :D
24/7


honnan lehet letölteni oa-bot ot?
Member
Posts: 14,348
Joined: Feb 25 2009
Gold: 8,000.69
Feb 12 2010 06:51am
Quote (harcikacsa17 @ 12 Feb 2010 13:50)
honnan lehet letölteni oa-bot ot?


az csak egy channel, nem kell hozzá külön bot
amugy botokról nem kéne társalogni :mellow:
Member
Posts: 2,775
Joined: Nov 20 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Feb 12 2010 06:52am
jaja, inkább kussoljunk :D
ha valaki beszélgetni szeretne a tudjuk miről akkor msn : toth1228@freemail.hu

remélem Vintyr nemköp be minket Lajonak :D
Member
Posts: 14,348
Joined: Feb 25 2009
Gold: 8,000.69
Feb 12 2010 06:54am
Quote (KiteHawk @ 12 Feb 2010 13:52)
jaja, inkább kussoljunk :D
ha valaki beszélgetni szeretne a tudjuk miről akkor msn : toth1228@freemail.hu

remélem Vintyr nemköp be minket Lajonak :D


kinézem belőle :]
főleg hogy nem donol
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Feb 12 2010 06:54am
Quote (KiteHawk @ Feb 12 2010 12:52pm)
jaja, inkább kussoljunk :D
ha valaki beszélgetni szeretne a tudjuk miről akkor msn : toth1228@freemail.hu

remélem Vintyr nemköp be minket Lajonak :D


majdcsak nem:D
Member
Posts: 14,348
Joined: Feb 25 2009
Gold: 8,000.69
Feb 12 2010 06:55am
still iso rank+ :mad:
Go Back To Guild Chat & Recruiting Topic List
Prev1117311741175117611771194Next
Add Reply New Topic New Poll