☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
General Chat
>
Guild Chat & Recruiting
> <^> Theory Guild Chat & Recruiting <^> > Welcome!
Prev
1
1173
1174
1175
1176
1177
1194
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 87048
Replies: 11939
Track Topic
harcikacsa17
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold
:
0.00
#11741
Feb 12 2010 06:47am
Quote (KiteHawk @ Feb 12 2010 12:46pm)
bezony
én nem tudom mi az:D
baal bot?
This post was edited by harcikacsa17 on Feb 12 2010 06:48am
SirCsimbok
Member
Posts: 14,348
Joined: Feb 25 2009
Gold
:
8,000.69
#11742
Feb 12 2010 06:47am
Quote (KiteHawk @ 12 Feb 2010 13:46)
bezony
mostanában sokat offline a stbaal nevű barátom
SirCsimbok
Member
Posts: 14,348
Joined: Feb 25 2009
Gold
:
8,000.69
#11743
Feb 12 2010 06:49am
Quote (harcikacsa17 @ 12 Feb 2010 13:47)
én nem tudom mi az:D
baal bot?
az jópáran tolják ott és ranbottal szemben ingyenes
KiteHawk
Member
Posts: 2,775
Joined: Nov 20 2009
Gold
:
Locked
Trader:
Scammer
#11744
Feb 12 2010 06:50am
Quote (SirCsimbok @ Feb 12 2010 01:47pm)
mostanában sokat offline a stbaal nevű barátom
mostantól aktív vagyok
24/7
harcikacsa17
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold
:
0.00
#11745
Feb 12 2010 06:50am
Quote (KiteHawk @ Feb 12 2010 12:50pm)
mostantól aktív vagyok
24/7
honnan lehet letölteni oa-bot ot?
SirCsimbok
Member
Posts: 14,348
Joined: Feb 25 2009
Gold
:
8,000.69
#11746
Feb 12 2010 06:51am
Quote (harcikacsa17 @ 12 Feb 2010 13:50)
honnan lehet letölteni oa-bot ot?
az csak egy channel, nem kell hozzá külön bot
amugy botokról nem kéne társalogni
KiteHawk
Member
Posts: 2,775
Joined: Nov 20 2009
Gold
:
Locked
Trader:
Scammer
#11747
Feb 12 2010 06:52am
jaja, inkább kussoljunk
ha valaki beszélgetni szeretne a tudjuk miről akkor msn : toth1228@freemail.hu
remélem Vintyr nemköp be minket Lajonak
SirCsimbok
Member
Posts: 14,348
Joined: Feb 25 2009
Gold
:
8,000.69
#11748
Feb 12 2010 06:54am
Quote (KiteHawk @ 12 Feb 2010 13:52)
jaja, inkább kussoljunk
ha valaki beszélgetni szeretne a tudjuk miről akkor msn : toth1228@freemail.hu
remélem Vintyr nemköp be minket Lajonak
kinézem belőle :]
főleg hogy nem donol
harcikacsa17
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold
:
0.00
#11749
Feb 12 2010 06:54am
Quote (KiteHawk @ Feb 12 2010 12:52pm)
jaja, inkább kussoljunk
ha valaki beszélgetni szeretne a tudjuk miről akkor msn : toth1228@freemail.hu
remélem Vintyr nemköp be minket Lajonak
majdcsak nem:D
SirCsimbok
Member
Posts: 14,348
Joined: Feb 25 2009
Gold
:
8,000.69
#11750
Feb 12 2010 06:55am
still iso rank+
Go Back To
Guild Chat & Recruiting
Topic List
Prev
1
1173
1174
1175
1176
1177
1194
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact