Quote (SirCsimbok @ Feb 12 2010 12:35pm)
=(((((((
temegdonolj =(
Quote (KiteHawk @ Feb 12 2010 12:37pm)
jobban tettem volna ha megforgatom üzletelésből

és a duplája jön vissza...
persze..
Quote (KiteHawk @ Feb 12 2010 12:39pm)
jaja =)
nem neked:k
This post was edited by harcikacsa17 on Feb 12 2010 06:40am