d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > General Chat > Guild Chat & Recruiting > <^> Theory Guild Chat & Recruiting <^> > Welcome!
Prev1116911701171117211731194Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,348
Joined: Feb 25 2009
Gold: 8,000.69
Feb 12 2010 02:29am
Quote (harcikacsa17 @ 12 Feb 2010 09:05)
unatkozol?:D
neked csak fogadásbol van fg-d?


nem
d2
megtanicc pókerzeni?
úgyértem igy jspn
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Feb 12 2010 02:38am
Quote (SirCsimbok @ Feb 12 2010 08:29am)
nem
d2
megtanicc pókerzeni?
úgyértem igy jspn


http://forums.d2jsp.org/forum.php?f=104
itt kel pokereni
le kel tölteni a pokerstarsrol a játékot és regisztrálj
plusz az aimot,az ojasmi mint az msn ,csinálj eggy accot ,ezon fogtok beszélni
A/i elsölapra alint mondtok 1.1 ellen
H/U rendes játék 1-1 ellen rendes poker
4 man donation 4 ember játszik rendespoker
ha letöltötted a pokerstars-t és regisztráltál, megmutatom h. hogylegyen beálitva a szűrőd

Member
Posts: 14,348
Joined: Feb 25 2009
Gold: 8,000.69
Feb 12 2010 02:38am
Quote (harcikacsa17 @ 12 Feb 2010 09:38)
http://forums.d2jsp.org/forum.php?f=104
itt kel pokereni
le kel tölteni a pokerstarsrol a játékot és regisztrálj
plusz az aimot,az ojasmi mint az msn ,csinálj eggy accot ,ezon fogtok beszélni
A/i elsölapra alint mondtok 1.1 ellen
H/U rendes játék 1-1 ellen rendes poker
4 man donation 4 ember játszik rendespoker
ha letöltötted a pokerstars-t és regisztráltál, megmutatom h. hogylegyen beálitva a szűrőd


ps és aim is meg van, ott akadtam el, hogy mi a rák van

ott meg régen rps-eztem sokat :D

This post was edited by SirCsimbok on Feb 12 2010 02:40am
Member
Posts: 14,348
Joined: Feb 25 2009
Gold: 8,000.69
Feb 12 2010 02:42am
Quote (harcikacsa17 @ 12 Feb 2010 09:38)
http://forums.d2jsp.org/forum.php?f=104
itt kel pokereni
le kel tölteni a pokerstarsrol a játékot és regisztrálj
plusz az aimot,az ojasmi mint az msn ,csinálj eggy accot ,ezon fogtok beszélni
A/i elsölapra alint mondtok 1.1 ellen
H/U rendes játék 1-1 ellen rendes poker
4 man donation 4 ember játszik rendespoker
ha letöltötted a pokerstars-t és regisztráltál, megmutatom h. hogylegyen beálitva a szűrőd


mi az aim neved?
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Feb 12 2010 02:43am
Quote (SirCsimbok @ Feb 12 2010 08:38am)
ps és aim is meg van, ott akadtam el, hogy mi a rák van

ott meg régen rps-eztem sokat :D


vagyél fel msn-re elmagyarázok mindent meg küldök képet.
beeee15@hotmail.com

Quote (SirCsimbok @ Feb 12 2010 08:42am)
mi az aim neved?

000777@citromail.hu

This post was edited by harcikacsa17 on Feb 12 2010 02:44am
Member
Posts: 14,348
Joined: Feb 25 2009
Gold: 8,000.69
Feb 12 2010 02:44am
Quote (harcikacsa17 @ 12 Feb 2010 09:43)
vagyél fel msn-re elmagyarázok mindent meg küldök képet.
beeee15@hotmail.com


inkább aim-re
msn szaraxik
Member
Posts: 14,348
Joined: Feb 25 2009
Gold: 8,000.69
Feb 12 2010 02:46am
hogy a kukiba lehet itt felvenni téged? 8D
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Feb 12 2010 02:47am
Quote (SirCsimbok @ Feb 12 2010 08:46am)
hogy a kukiba lehet itt felvenni téged? 8D


addmegatiedXD
Member
Posts: 14,348
Joined: Feb 25 2009
Gold: 8,000.69
Feb 12 2010 02:47am
Quote (harcikacsa17 @ 12 Feb 2010 09:47)
addmegatiedXD


ptomek25@freemail.hu
Member
Posts: 14,348
Joined: Feb 25 2009
Gold: 8,000.69
Feb 12 2010 02:55am
Quote (harcikacsa17 @ 12 Feb 2010 09:47)
addmegatiedXD


bennvagyok psen
Go Back To Guild Chat & Recruiting Topic List
Prev1116911701171117211731194Next
Add Reply New Topic New Poll