Quote (SirCsimbok @ Feb 12 2010 08:29am)
nem
d2
megtanicc pókerzeni?
úgyértem igy jspn
http://forums.d2jsp.org/forum.php?f=104itt kel pokereni
le kel tölteni a pokerstarsrol a játékot és regisztrálj
plusz az aimot,az ojasmi mint az msn ,csinálj eggy accot ,ezon fogtok beszélni
A/i elsölapra alint mondtok 1.1 ellen
H/U rendes játék 1-1 ellen rendes poker
4 man donation 4 ember játszik rendespoker
ha letöltötted a pokerstars-t és regisztráltál, megmutatom h. hogylegyen beálitva a szűrőd