d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > General Chat > Guild Chat & Recruiting > <^> Theory Guild Chat & Recruiting <^> > Welcome!
Prev1116811691170117111721194Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,775
Joined: Nov 20 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Feb 11 2010 12:52pm
Quote (harcikacsa17 @ Feb 11 2010 07:25pm)
azt hogykell?
megint nyertem 15 fg-t :Dxd


én most nyertem 100-at :D és még járnak 100al :P
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Feb 11 2010 01:12pm
Quote (KiteHawk @ Feb 11 2010 06:52pm)
én most nyertem 100-at :D és még járnak 100al :P


gz

te fogadsz?
és mire?
Member
Posts: 2,775
Joined: Nov 20 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Feb 11 2010 01:21pm
Quote (harcikacsa17 @ Feb 11 2010 08:12pm)
gz

te fogadsz?
és mire?


http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=39700966&f=205 , próbáld meg , rakd bele mind a 64 fgdet

Itt a példa hogy miért : http://tippmix.hu/?p=det&id=8440&ref=3
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Feb 11 2010 01:26pm
Quote (KiteHawk @ Feb 11 2010 07:21pm)
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=39700966&f=205 , próbáld meg , rakd bele mind a 64 fgdet

Itt a példa hogy miért : http://tippmix.hu/?p=det&id=8440&ref=3


magprobálom de csak 50 fg-vel:D
Member
Posts: 2,775
Joined: Nov 20 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Feb 11 2010 03:08pm
megyek aludni :) sziasztok jóészakát
Member
Posts: 4,925
Joined: Dec 17 2009
Gold: 0.01
Feb 12 2010 12:37am
Quote (harcikacsa17 @ 11 Feb 2010 18:59)
vvan orbom:K
nyertem pokeren 30 fg-t:D
say gz :D


gz :D

Quote (harcikacsa17 @ 11 Feb 2010 19:25)
azt hogykell?
megint nyertem 15 fg-t :Dxd


and gz again :P
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Feb 12 2010 01:09am
Quote (KiteHawk @ Feb 11 2010 09:08pm)
megyek aludni :) sziasztok jóészakát


kikapott :argue: :stonetoss: :cry:

Quote (Vintyr @ Feb 12 2010 06:37am)
gz :D



and gz again :P



ty

This post was edited by harcikacsa17 on Feb 12 2010 01:10am
Member
Posts: 14,348
Joined: Feb 25 2009
Gold: 8,000.69
Feb 12 2010 01:35am
Quote (KiteHawk @ 11 Feb 2010 20:21)
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=39700966&f=205  , próbáld meg , rakd bele mind a 64 fgdet

Itt a példa hogy miért : http://tippmix.hu/?p=det&id=8440&ref=3


jópársor fogadtam már
buktám már el jópárszáz fg-t
de kb annyit is hozott vissza :p
Member
Posts: 14,348
Joined: Feb 25 2009
Gold: 8,000.69
Feb 12 2010 01:55am
Quote (SirCsimbok @ 12 Feb 2010 08:35)
jópársor fogadtam már
buktám már el jópárszáz fg-t
de kb annyit is hozott vissza :p


anyone out there? O.o
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Feb 12 2010 02:05am
Quote (SirCsimbok @ Feb 12 2010 07:55am)
anyone out there? O.o


unatkozol?:D
neked csak fogadásbol van fg-d?
Go Back To Guild Chat & Recruiting Topic List
Prev1116811691170117111721194Next
Add Reply New Topic New Poll