Quote (CyberPunk666 @ Jan 7 2015 08:39pm)
btw faszért nem dobunk pár hidrogénbombát a közel-keletre úgy, hogy ne kelljen vadászni az ilyen buzi dzsihádistákat, hanem egy lélek ne maradjon...
IS állam területét nullára borotválni, és nem terjed tovább az se utána.
Az elfoglalt területeken élőknek is jobb lenne a halál, mint ezek.
Van oylan kicsi hidrogenbonba?