d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > A Francia Lovoldozes Topic Folytatasa Video Nelkul
12316Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jan 7 2015 01:37pm
Csak akkor törlik az egész topicot, ha a témaindítóba teszitek az ilyen videót.
Máskor nyiss topicot és utána az első hszbe rakd az ilyet.

Szóval folytatás, mert érdekes téma.

This post was edited by CyberPunk666 on Jan 7 2015 01:38pm
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jan 7 2015 01:37pm
oks
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jan 7 2015 01:39pm
btw faszért nem dobunk pár hidrogénbombát a közel-keletre úgy, hogy ne kelljen vadászni az ilyen buzi dzsihádistákat, hanem egy lélek ne maradjon...
IS állam területét nullára borotválni, és nem terjed tovább az se utána.
Az elfoglalt területeken élőknek is jobb lenne a halál, mint ezek.

This post was edited by CyberPunk666 on Jan 7 2015 01:46pm
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jan 7 2015 01:40pm
Quote (CyberPunk666 @ 7 Jan 2015 21:39)
btw faszét nem dobunk pár hidrogénbombát a közel-keletre úgy, hogy ne kelljen vadászni az ilyen buzi dzsihádistákat, hanem egy lélek ne maradjon...
IS állam területét nullára borotválni, és nem terjed tovább az se utána.
Az elfoglalt területeken élőknek is jobb lenne a halál, mint ezek.


Szebb jovot, testverem!
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jan 7 2015 01:42pm
Quote (CyberPunk666 @ Jan 7 2015 09:39pm)
btw faszét nem dobunk pár hidrogénbombát a közel-keletre úgy, hogy ne kelljen vadászni az ilyen buzi dzsihádistákat, hanem egy lélek ne maradjon...
IS állam területét nullára borotválni, és nem terjed tovább az se utána.
Az elfoglalt területeken élőknek is jobb lenne a halál, mint ezek.


felrobbanikol az olaj
Member
Posts: 826
Joined: Sep 9 2014
Gold: 0.00
Jan 7 2015 01:42pm
Quote (Baleee @ Jan 7 2015 09:40pm)
Szebb jovot, testverem!


Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Jan 7 2015 01:46pm
rrc megint 50%on, legalább megérte
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Jan 7 2015 01:48pm
Quote (CyberPunk666 @ Jan 7 2015 08:39pm)
btw faszért nem dobunk pár hidrogénbombát a közel-keletre úgy, hogy ne kelljen vadászni az ilyen buzi dzsihádistákat, hanem egy lélek ne maradjon...
IS állam területét nullára borotválni, és nem terjed tovább az se utána.
Az elfoglalt területeken élőknek is jobb lenne a halál, mint ezek.


Van oylan kicsi hidrogenbonba?
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jan 7 2015 01:50pm
éc
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jan 7 2015 01:52pm
rack
Go Back To Magyar Topic List
12316Next
Add Reply New Topic New Poll