d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Hardverguruk > Kérdés
1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,458
Joined: Jul 3 2006
Gold: 22.99
Jan 4 2015 09:41am
Kicseréltem az asztali gépemben az elemet és utána se kép se hang. A gép bekapcsol , pörögnek a ventillátorok , vinyó megy , de nem csippan be. Memóriát kivettem sípol , szóval alaplap elvileg jó, lehúztam a reset gombot az alaplapról , az nincs beragadva , levettem a cmos jumpert bekapcsoltam , kikapcsoltam visszatettem a jumpert , de utána sem történik semmi. valaki szakértsen meg plz.
Member
Posts: 30,226
Joined: Jun 9 2008
Gold: 10.00
Jan 4 2015 09:42am
tedd vissza a regit
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 4 2015 09:42am
elemes géped van wtf
Member
Posts: 19,458
Joined: Jul 3 2006
Gold: 22.99
Jan 4 2015 09:43am
Quote (Coolface @ 4 Jan 2015 17:42)
tedd vissza a regit


visszatettem a régi elemet is azzal is ugyanez a jelenség.
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Jan 4 2015 09:44am
Quote (lacoking @ Jan 4 2015 04:41pm)
Kicseréltem az asztali gépemben az elemet és utána se kép se hang. A gép bekapcsol , pörögnek a ventillátorok , vinyó megy , de nem csippan be. Memóriát kivettem sípol , szóval alaplap elvileg jó, lehúztam a reset gombot az alaplapról , az nincs beragadva , levettem a cmos jumpert bekapcsoltam , kikapcsoltam visszatettem a jumpert , de utána sem történik semmi. valaki szakértsen meg plz.


nem bootol be imo

nem lazitottál ki valamit? ramot esetleg? enyém amikor szarult volt berakva, ugyanezt produkálta
Member
Posts: 30,226
Joined: Jun 9 2008
Gold: 10.00
Jan 4 2015 09:45am
Quote (lacoking @ Jan 4 2015 04:43pm)
visszatettem a régi elemet is azzal is ugyanez a jelenség.


a 24 pines akarmit dugd be rendesen
hatha, nekem ez volt a baja es szerencsetlenkedtem vele 1 orat mert balfaszvagyok, de sztem teis.
ha nemjo menj horgaszni
Member
Posts: 19,458
Joined: Jul 3 2006
Gold: 22.99
Jan 4 2015 09:45am
Quote (TrollBoss @ 4 Jan 2015 17:44)
nem bootol be imo

nem lazitottál ki valamit? ramot esetleg? enyém amikor szarult volt berakva, ugyanezt produkálta


ramot kivettem úgy adta a hibajelzést sípolással , aztán visszatettem

Quote (Coolface @ 4 Jan 2015 17:45)
a 24 pines akarmit dugd be rendesen
hatha, nekem ez volt a baja es szerencsetlenkedtem vele 1 orat mert balfaszvagyok, de sztem teis.
ha nemjo menj horgaszni


ezt hol kell keresni?

This post was edited by lacoking on Jan 4 2015 09:46am
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 4 2015 09:47am
Szedd szét és rakd össze újra. Esetleg menny el pecázni.
Member
Posts: 19,458
Joined: Jul 3 2006
Gold: 22.99
Jan 4 2015 09:48am
Quote (fahrii @ 4 Jan 2015 17:47)
Szedd szét és rakd össze újra. Esetleg menny el pecázni.


olvastam néhány helyen hogy a proci kivétele és visszatétele megoldotta a dolgot , de ahhoz a részéhez nem szívesen nyúlok hozzá.
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jan 4 2015 09:49am
Quote (fahrii @ Jan 4 2015 04:47pm)
Szedd szét és rakd össze újra. Esetleg menny el pecázni.


Gyere velem pecazni csajokra.
Go Back To Magyar Topic List
1234Next
Add Reply New Topic New Poll