Quote (MarcusD @ 1 Jan 2015 23:20)
szilveszteri buliba elmentem egy 0.2-es vodkával és két energiaitallal
eltávoztam ugyanezzel a vodkával és hat sörrel úgy hogy közben bebasztam mint a szemét
Quote (josheide @ 2 Jan 2015 00:18)
Most nem akarok whiteknightkodni de fasze viszed el ??
Ha valaki vette a faradtsagot hogy megszervezze a bulit, akkor hadd legyen ove a maradek. Talan legkozelebb is tart bulit.
Utalom az ilyen embereket....
Quote (MarcusD @ 2 Jan 2015 03:54)
kár hogy semmiféle részletet nem meséltem el, de egyből feltételezésekre és előítéletekre támaszkodsz
Szoval probaljuk meg rekonstrualni az estet a fantaziankra bizva a dolgot...
Ahogy Marcika elhagyta a pinceje oltalmazo vilagat, a hideg, decemberi szel az arcaba csapott...