d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Esik A Hó > Ott Is? Iv. Ker
1235Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 27 2014 04:01pm
topik
sok nerd menjetek ki a pincéből, legalább egy ablakig xoxoxoxoox
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Dec 27 2014 04:01pm
8
nem
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 27 2014 04:02pm
Quote (llllllllllll @ Dec 27 2014 11:01pm)
8
nem


itt kurva nagy pelyhekben hull
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Dec 27 2014 04:02pm
nem lakok szaros bp-n
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Dec 27 2014 04:03pm
eshetne már
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Dec 27 2014 04:04pm
Quote (Anarkin @ 28 Dec 2014 00:03)
eshetne már


ne idegesits már

csomó baj van vele, le kell takaritani a kocsit, csúszik, vizes minden

ha meg tömegközlekedsz iszonyat tömeg van és kurva nagy dugók

nagyon jó, tényleg

5 évesen az volt xD

vagy most is az vagy még?
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 27 2014 04:10pm
Quote (RRC @ 27 Dec 2014 23:04)
ne idegesits már

csomó baj van vele, le kell takaritani a kocsit, csúszik, vizes minden

ha meg tömegközlekedsz iszonyat tömeg van és kurva nagy dugók

nagyon jó, tényleg

5 évesen az volt xD

vagy most is az vagy még?


szerintem csak trollkodik nincs olyan ember 12 év felett aki szereti a havat
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Dec 27 2014 04:14pm
Quote (fahrii @ 27 Dec 2014 23:10)
szerintem csak trollkodik nincs olyan ember 12 év felett aki szereti a havat


de, pl én

btw kinéztem és itt is hó van

This post was edited by Anarkin on Dec 27 2014 04:17pm
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Dec 27 2014 04:24pm
Esik bazmeg
Remelem februarban is esni fog amikor megyek sielni
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Dec 27 2014 04:31pm
Quote (Anarkin @ 28 Dec 2014 00:14)
de, pl én

btw kinéztem és itt is hó van


ok, majd pmelj amikor elkéstél az irodából, mert ellökött a nyugdijas a trolin és betörted a fejed
Go Back To Magyar Topic List
1235Next
Add Reply New Topic New Poll