Quote (RRC @ 27 Dec 2014 23:04)
ne idegesits már
csomó baj van vele, le kell takaritani a kocsit, csúszik, vizes minden
ha meg tömegközlekedsz iszonyat tömeg van és kurva nagy dugók
nagyon jó, tényleg
5 évesen az volt xD
vagy most is az vagy még?
szerintem csak trollkodik nincs olyan ember 12 év felett aki szereti a havat