d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Hellgate Global
12Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,771
Joined: Mar 22 2008
Gold: 0.00
Dec 17 2014 01:26am
http://hellgate.t3fun.com/Home/Home.aspx



Anno még eredetiben vettem meg, jónak ígérkezett, csak a fejlesztő cég csődbe ment, azóta egy másik vállalat vette meg a jogokat és újranyitotta a szervereket.

Per pillanat nem játszanak annyira sokan vele, de nemrég a Steam Greenlightra felkerült a játék, és ha steamesítik, valószínűleg sokkal többen fogják majd játszani.

Nem a legújabb grafikával rendelkezik, de a craft rendszer, item upgradek, materialok nagyon top tierül vannak megcsinálva, a combatról nem is beszélve.

MMO FPS RPG szerűnek kell elképzelni.

Ez egy elég régi review, azóta sokmindent fixáltak.

http://www.youtube.com/watch?v=8mn73F7F-HQ

Ami nagyon ütős feature még az a hardcore, ezen felül van még elite mód, mely nehezebbé teszi a játékot, és ezt a kettőt még kombinálni is lehet.

Van ingame Market, ami konkréten aukciós háznak felel meg, fg-t is lehet belőle csinálni.

Anno sokan kritizálták, volt akinek nagyon tetszett, volt akinek egyáltalán nem.

Free to play, nem tart semeddig kipróbálni.

Én pár napja vettem elő, azóta nem sikerült túl sokat játszani vele, de elég sok újdonságot raktak bele a Londoni verzióhoz képest.

Ha valakinek van valamilyen tapasztalata, kérdése, írja le nyugodtan.

Lets discuss

This post was edited by Atranaxia on Dec 17 2014 01:33am
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Dec 17 2014 01:31am
Fos fps
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Dec 17 2014 02:35am
imadtam, 10/10 volt, de igy mar szar szerintem :/
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Dec 17 2014 03:41am
sose értettem mi a faszér nem lett sikeres ez a játék
én imádtam
biztos kiprobálom majd, de nem hiszem hogy sokat fogom vele tolni
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Dec 17 2014 03:44am
Quote (sylke @ 17 Dec 2014 10:41)
sose értettem mi a faszér nem lett sikeres ez a játék
én imádtam
biztos kiprobálom majd, de nem hiszem hogy sokat fogom vele tolni


mert mentél és amikor rossz helyre léptél kiestél a világból és tower level 8-ból átestél level 1-re
garázs fejlesztők, nem patchelték, szar szerverek, csődbe ment cég
de fundamentálisan a játék és az irányítás is nagyon jó, ami piszkosul meglepő főleg hogy mennyi nézet és egyebek vannak
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Dec 17 2014 03:48am
Quote (Anarkin @ 17 Dec 2014 11:44)
mert mentél és amikor rossz helyre léptél kiestél a világból és tower level 8-ból átestél level 1-re
garázs fejlesztők, nem patchelték, szar szerverek, csődbe ment cég
de fundamentálisan a játék és az irányítás is nagyon jó, ami piszkosul meglepő főleg hogy mennyi nézet és egyebek vannak


én vmi tört szarral toltam miután kijött és sose volt ilyen problémám :DD
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Dec 17 2014 03:49am
hazamegyek nyomok egy kis diablo2-t
ill elötte elmegyek a sparba holnap lesz vmi rendezvény veszek sütit oda is meg akkor már magamnak is egy kis rágcsit
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Dec 17 2014 03:54am
anno csomot olvastam errol a szarrol, de sose probaltam, egyszer kifogom
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Dec 17 2014 05:33am
már nagyon várom a vizsgaidőszak végét (na meg a terrás vinyót), fel van írva a listára jó pár játék
Go Back To Magyar Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll