En csak a pecsi videot lattam, de amugy eleg ferditett a dolog, szoval faszsag, amit a rendorseg csinal nyilvan, viszont az olyan lanyokat, akikkel probaltak szimbolizalni, minden masikat is, azokat jol nyoknbasznam. Tipikus bekepzelt ribanc szerepet kaptak.
This post was edited by Baleee on Nov 30 2014 03:37pm