d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Segítsetek 1 Kicsit
12Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,481
Joined: Mar 2 2008
Gold: 4,344.95
Nov 30 2014 01:35pm
Sziszatok

rég nem játszottam már.
és egy barbot raknék össze,
a kérdésem az lenne, hogy mit kell maxolnom ahoz, hogy jo cs baba legyen, illetve ubert is akár lehessen csapni vele
cuccokkal nagyjábol tisztába vagyok, csak a maxolás érdekelne
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Nov 30 2014 01:36pm
Nem.
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Nov 30 2014 01:39pm
az erot kell maxolni
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 79.11
Nov 30 2014 01:43pm
Quote (Taszilo.^ @ 30 Nov 2014 20:39)
az erot kell maxolni


überhez ügyesség is kell.
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Nov 30 2014 01:46pm
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=58314340&f=129

3 kattintás
mármint szívesen

This post was edited by Flutter on Nov 30 2014 01:47pm
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Nov 30 2014 01:46pm
all str
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Nov 30 2014 01:49pm
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 79.11
Nov 30 2014 01:50pm
Quote (Flutter @ 30 Nov 2014 20:46)


pala meg az str MI?
Member
Posts: 9,481
Joined: Mar 2 2008
Gold: 4,344.95
Nov 30 2014 01:53pm
Quote (Flutter @ 30 Nov 2014 19:46)


köszönöm, már el is felejtettem, hogy van ilyen post :)
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Nov 30 2014 01:54pm
max üvöltések, berzerk, grief, olyan reflektálós a3 merc? dno nem emlékszem
Go Back To Magyar Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll