Egyszer beszívtam egy legit (necro) tppk-t
Ketten voltunk és végig láttam, hogy valamiben mesterkedik, tényleg annyira balfasz volt. Pláne azok után, hogy baalnél mindig mögém állt, hogy onnan lőjje a spiriteket....
Aztán mikor felhúzott a tp-n és behostolt, akkor elkezdtem futni a spiritjei elől. Kb 10 másodperc mulva beragadtam valahova és utolért a végzetem

Szerintem a csávó nem is értette, hogy közben már lenyomta mefit, meg vett lazruknál 4 sockos polet, mire nagy nehezen egyetlen spirittől beájultam.
Aztán volt egy másik csávó is, aki húzást kért. Talán lvl 72 volt. Gondoltam, hogy jófej leszek és segítek neki. De igazából végig fostam, hogy pk lesz. Aztán az is volt, mert mefinél le is gyilkolt. Őt nem szerettem annyira

Még pár low level karimat megölte pk, de amúgy ennyi. Az ősbalfasz korszakomban még magyar tört szervereket játszottam, ott meg nem nagyon volt pk-zás, se cucclopás, szóval lehet azért nincs több storim.
This post was edited by beni on Nov 28 2014 03:10am