d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Szocialis Elet Poll
1234Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Nov 27 2014 03:15pm
Probaltam lefedni lehetsoeg szerint tobb dolgot. Aki mondjuk tavol el csaladjatol, de amugy igen, az nyomjon az elsore szinten. A masodik azt jelentene, hogy maskor is lenne lehetoseg ra, etc de nem szokott, akkor inkabb kulon, mindenki amikor akar, nem var zabal.

Ofc postold, hogy mire szavztal.

Nalunk amikor lehetoseg van ra, apummal egyutt kajalunk, ha otthon vagyok, ha batyamek is hazajonnek, akkor ofc ok is, nem csak ebed, hanem reggeli es vacsora szinten. Meg ha olyan van, hogy valamelyikunk kesobb er haza, vagy valami hasonlo miatt nem, akkor aki otthon van, az megterit neki/megmelegiti a kajat, etc es ha nem is kajalunk, de addig dumalas van, ne egyedul kajaljon a masik (amugy is jobb az etvagy imo, hogy ha nem egyedul ulsz a tanyer felett).
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Nov 27 2014 03:15pm
Nem.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Nov 27 2014 03:16pm
ők együtt vacsoráznak mindig, én mindig a szobámban
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Nov 27 2014 03:16pm
Quote (Karan2_Returned @ 27 Nov 2014 23:15)
Nem.


Egy bensoseges barati kor, etc is lehet a 'csaladod', ha mar sad egyebkent a storyd. Poll szempontjabol is.

This post was edited by Baleee on Nov 27 2014 03:17pm
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Nov 27 2014 03:17pm
Quote (Baleee @ Nov 27 2014 10:15pm)
Probaltam lefedni lehetsoeg szerint tobb dolgot. Aki mondjuk tavol el csaladjatol, de amugy igen, az nyomjon az elsore szinten. A masodik azt jelentene, hogy maskor is lenne lehetoseg ra, etc de nem szokott, akkor inkabb kulon, mindenki amikor akar, nem var zabal.

Ofc postold, hogy mire szavztal.

Nalunk amikor lehetoseg van ra, apummal egyutt kajalunk, ha otthon vagyok, ha batyamek is hazajonnek, akkor ofc ok is, nem csak ebed, hanem reggeli es vacsora szinten. Meg ha olyan van, hogy valamelyikunk kesobb er haza, vagy valami hasonlo miatt nem, akkor aki otthon van, az megterit neki/megmelegiti a kajat, etc es ha nem is kajalunk, de addig dumalas van, ne egyedul kajaljon a masik (amugy is jobb az etvagy imo, hogy ha nem egyedul ulsz a tanyer felett).


Amikor egyutt vagyunk szinte kivetel nelkul mindig egyutt eszunk, asztalnal csaladiasan.
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Nov 27 2014 03:18pm
kéthetente max kétszer van rá lehetőségünk, de akkor mindig
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Nov 27 2014 03:20pm
Csak hetvegente, ebed.

16.67% (1 Votes)
Member
Posts: 2,669
Joined: Oct 15 2010
Gold: 133.37
Nov 27 2014 03:20pm
Én ugye Bp-n tanulok, de amúgy mindig együtt kajáltunk, és ha haza megyek akkor is együtt szoktunk kajálni.
És utóbbi hónapokba jöttem rá, hogy ez mennyire hiányzik a hétköznapokból. Mikor fent vagyok akkor ha kint ennék konyhába akkor se lehet senkivel se nagyon beszélgetni. Lakótársak vagy nem vevők rá vagy nincsenek itt, szóval rászoktam, hogy én is a szobámban egyek inkább.
>tfw no gf
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Nov 27 2014 03:23pm
Quote (HunIndex @ 27 Nov 2014 23:20)
Én ugye Bp-n tanulok, de amúgy mindig együtt kajáltunk, és ha haza megyek akkor is együtt szoktunk kajálni.
És utóbbi hónapokba jöttem rá, hogy ez mennyire hiányzik a hétköznapokból. Mikor fent vagyok akkor ha kint ennék konyhába akkor se lehet senkivel se nagyon beszélgetni. Lakótársak vagy nem vevők rá vagy nincsenek itt, szóval rászoktam, hogy én is a szobámban egyek inkább.
>tfw no gf


Y, amugy azert nyomtam ezt a pollt, mert ugyan exgffel egyutt kajalunk, de a ~ket ev alatt pl ugy, hogy csaladjaval is egyutt kajaljunk 2x volt, egyszer egyik rokonuk eskuvojen, masik vmi random hetvegen, amikor lent voltam. Mindenki maganak zabal konyhaban/szobajaban, olyan kibaszott jellegtelen volt az egesz es roahdtul idegesitett. De ismerosnel is tobbnel hallottam, hogy baratnojuk csaladjanal is hasonlok voltak, vagy inkabb exbaratnoknel ott is. Foleg olyanok mondtak, akik viszont szinten egyutt kajaltak a csaladdal, amikor lehet. Kicsit sadnek erzem amugy ezt, ha ennyi idot sem szan a csalad egymasra. (Inb4 24/7 egyutt van valaki veluk, csak kajakor nem.)
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Nov 27 2014 03:24pm
nem igazan
mikor anyam kifejezetten nekunk csinal valami kajat, akkor szokta mondani, hogy legyunk vele a konyhaban, hogy ne unatkozzon fozes kozben, azt nem szoktam banni, de legtobbszor a szobamban eszek mert mindharman mast es maskor szoktunk enni tobbnyire
Go Back To Magyar Topic List
1234Next
Add Reply New Topic New Poll