Igazabol foleg a msg reszt hasznalom ki telefonon, a webes feluletre ha eszembe jut felnezek, meg ha olyan notification jon.
De nekem az a leghasznosabb funkcio benne kb, hogy kivaltotta az SMS-t es max azoknak kell azt irnom, akiknek nem okostelo van (keves).