d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Iso Help > Szamitogep Vásárlás
12Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,783
Joined: Sep 16 2006
Gold: 24.00
Nov 24 2014 03:00am

Alaplap:Asus M3A78-T
Processzor:AMD Phenom II x4 9750 Quad-Core 2.4 GHz
Memória:8 GB(4x2) Kingmax DDR2 2GB 1066MHz
Táp: Gigabyte ODIN PRO 800W Fekete Aktív PFC
Videokártya:Gigabyte R485OC-1GH - HD4850 1GB OC PCIe
Optikai meghajtó:Pioneer DVD Író DVR-216DBK
Ház: Gigabyte GZ-X6 Fekete

Merevlemez nelkul ez a gép használtan megér 100 rúgot ? Ha nem akkor mennyi a reális ár erte ? Köszönöm
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 24 2014 03:08am
én másfél éve vettem az enyém 83 ezerért (boltból)

fx-4100 (új szériás am3+) szintén 4 magos amd
hd7750 1gb gddr5 videokari
am3+os asus alaplap
4gb-os 1333hz ddr3 kingmax ram
chieftec 500W táp




szal sztem 100at biztos nem ér meg
50-ért azért még talán ellehetne adni imo


bár ha már annyi pénzem lenne akkor inkább gyűjtenék még hozzá vmi up to date géphez
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Nov 24 2014 03:19am
Semmiképpen sem ér meg százezret.

Majd otthon megbecsülöm, de sokkal kevesebb ez biztos.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Nov 24 2014 03:39am
Csak alienware m8
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Nov 24 2014 03:40am
Nincs benne razer, nem er semmit.
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Nov 24 2014 03:44am
sztem ujonnan se biztos, hogy er 100rugot
Member
Posts: 30,226
Joined: Jun 9 2008
Gold: 10.00
Nov 24 2014 03:58am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Nov 24 2014 11:44am)
sztem ujonnan se biztos, hogy er 100rugot


majd 200ev mulva
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Nov 24 2014 04:37am
dehogy ér 100at, 50et nema dnék érte
Member
Posts: 9,481
Joined: Mar 2 2008
Gold: 4,344.95
Nov 24 2014 07:33am
60 körül adnék érte.
eléggé régi cucc.
a memória jó, ahhoz képest, hogy ddr2.
videokártya már nem igazán ér benne sokat.
viszont a táp az kifejezetten jó, az sokat dob az áron.
egy szó mint száz, ennyiért nehogy megvedd. kicsit buta konfig.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 24 2014 07:35am
Quote (DHB @ Nov 24 2014 01:33pm)
60 körül adnék érte.
eléggé régi cucc.
a memória jó, ahhoz képest, hogy ddr2.
videokártya már nem igazán ér benne sokat.
viszont a táp az kifejezetten jó, az sokat dob az áron.
egy szó mint száz, ennyiért nehogy megvedd. kicsit buta konfig.


mondjuk ja arra a tápra rákerestem árukereso 34k huf? wtf

bár nemtom minek kellett ilyen konfighoz ekkora táp nekem az 500 is bőven elég
Go Back To Magyar Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll