Quote (DHB @ Nov 24 2014 01:33pm)
60 körül adnék érte.
eléggé régi cucc.
a memória jó, ahhoz képest, hogy ddr2.
videokártya már nem igazán ér benne sokat.
viszont a táp az kifejezetten jó, az sokat dob az áron.
egy szó mint száz, ennyiért nehogy megvedd. kicsit buta konfig.
mondjuk ja arra a tápra rákerestem árukereso 34k huf? wtf
bár nemtom minek kellett ilyen konfighoz ekkora táp nekem az 500 is bőven elég