d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > A Nagy Urleny Leszamolas
1235Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Nov 19 2014 05:47pm
Gondolom a sub nagy resze meg emlekszik arra, hogy milyen nagy elmeny volt urlenyt nevelni a prenajngagikus, az internet boldog bekeidoiben, amikor meg az iwiw is csak egy gyenge probalkozas volt az emberek elidegenitesere, es pornot is legfeljebb 800x600-on lehetett nezni, es azt is csak akkor, ha megvartuk hogy a faxmodem kiadja azokat a hangokat, amit a mai fiatalok ma dubstepnek csufolnak.

Ujra bemutatkozik a magyar net kiralya: Az urlenynevelde.
sl.e98.hu

Aki nem tudna mi ez:
-Sajat urlenyed lehet!
-Etetheted, tanithatod, edzheted
-Es ami a legjobb, es az event szempontjabol a leglenyegesebb: harcolni is lehet veluk
-Semmilyen jellegu p2w nincs beepitve

Hirtelen kedvet kaptam hozza, nem is tudom, hogy hogyan jutott az eszembe vagy miert, de megtortent. Mivel nem hinnem, hogy rajtam kivul valaki hasznalja meg ezt a weboldalt, igy urlenyem eleg maganyos, de ami a legrosszabb: senkivel nem tud harcolni! Ezert a leheto legtobb sublakot probalok meg elcsabitani, egy utolso nagy urlenyleszamolasra, hogy eldoljon, ki a legnagyobb urlenymester! Mar Mesh is velem tart!

ketten vagyunk eddig a foldi seregek ellen

Mesh:AnalJesus
En:faszom

Szerintem vicces es eleg retro, raadasul meg jol meg is alazhatjuk egymast esetenkent, ami amugy is nagy mulatsag a subon.
Aki reggelt az irja be a lenye nevet ^^

Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Nov 19 2014 05:48pm
fejezd már be a szar topicok nyitását
végre elment vanek erre itt okádod magadbol a minösithetetlen fost
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Nov 19 2014 05:48pm
fasza
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Nov 19 2014 05:48pm
Quote (sylke @ Nov 20 2014 12:48am)
fejezd már be a szar topicok nyitását
végre elment vanek erre itt okádod magadbol a minösithetetlen fost


B)
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Nov 19 2014 05:52pm
elolvastam
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Nov 19 2014 05:53pm
Quote (sylke @ Nov 20 2014 12:48am)
fejezd már be a szar topicok nyitását
végre elment vanek erre itt okádod magadbol a minösithetetlen fost


ne legyél már antipartiarc, inkább nevelj űrlényt :S






itt az enyém, anális megváltásban fog részesíteni mindenkit!
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Nov 19 2014 06:00pm
az én lényemet késesnek hivják, egy baszott nagy késszauruszlény
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Nov 19 2014 06:05pm
a tamagocsit jobban bírtam
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 19 2014 06:07pm
Quote (sylke @ Nov 19 2014 11:48pm)
fejezd már be a szar topicok nyitását
végre elment vanek erre itt okádod magadbol a minösithetetlen fost


el sem bírom képzelni milyen zavaró lehet a sok űrkutatásról/mechanikus biológikáról és egyéb komoly tudománnyal foglalkozó topic között
nem semmi
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Nov 19 2014 06:08pm
Quote (Senee @ Nov 20 2014 01:07am)
el sem bírom képzelni milyen zavaró lehet a sok űrkutatásról/mechanikus biológikáról és egyéb komoly tudománnyal foglalkozó topic között
nem semmi


ez urkutatas B)

gyere szena, nevelj te is ufot!!!
Go Back To Magyar Topic List
1235Next
Add Reply New Topic New Poll