Szoval ez egy ablak
Lenne errr (is) eleg ember? Server nem nagyon erdekel, azt se tudom melyik meno most.
Lehet tolem hc vagy chc is.
Irja le aki akar jonni, hogy mivel/es hc/chc preferalja.
Nerzjon javaval.
Chc: Hammer, java
Hc: Java, summon necro, trap assa
Ezekkel akarnek, ha ugy van. Ezek kozul mindegy melyik lesz.