d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Yolo Reset Team > Hc/chc
12310Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Nov 16 2014 11:25am
Szoval ez egy ablak

Lenne errr (is) eleg ember? Server nem nagyon erdekel, azt se tudom melyik meno most.

Lehet tolem hc vagy chc is.

Irja le aki akar jonni, hogy mivel/es hc/chc preferalja.

Nerzjon javaval.

Chc: Hammer, java
Hc: Java, summon necro, trap assa

Ezekkel akarnek, ha ugy van. Ezek kozul mindegy melyik lesz.
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Nov 16 2014 11:26am
és általában úgy van
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Nov 16 2014 05:18pm
Cisco talk lesz 25-26-27 szal nem tudok menni :(
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Nov 16 2014 05:27pm
nerd8 javaval megy
meg sztem dihep is
Member
Posts: 30,226
Joined: Jun 9 2008
Gold: 10.00
Nov 16 2014 05:59pm
ha lod akkor tudok menni 2 karival, bo barb pl
de csak ugy mennek ha 10orat jatszik mindenki legalabb
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Nov 16 2014 06:04pm
egyedül megyek, heted magam társaságával
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 16 2014 06:40pm
Quote (Akizk @ Nov 16 2014 11:18pm)
Cisco talk lesz 25-26-27 szal nem tudok menni :(


cickó talk
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Nov 20 2014 11:22am
Na akkor lesz ra par ember, vagy not? ^^
Member
Posts: 2,708
Joined: Feb 16 2008
Gold: 2,280.00
Nov 22 2014 03:00pm
nekem Euro Hardcore LoD a preferált

ha nincs elég ember, 2 géppel tudom tolni, Bo barbi és Sorc az alap, de lehetek akármi, ami a csapatba kell

kedd este 6-tól reggel 6-ig érek rá, meg utána esténként 6-tól kb éjfélig még pár napig, ha van kivel játszani
Member
Posts: 392
Joined: Nov 18 2014
Gold: Locked
Trader: Scammer
Nov 22 2014 03:02pm
mennék scbe is meg hcba is

maybe bo barb leszek hc-n
Go Back To Magyar Topic List
12310Next
Add Reply New Topic New Poll