d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Kajnistának
12Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Nov 13 2014 02:51pm
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Nov 13 2014 02:52pm
a nevem paja dzsí ezt ne felejtsd el
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Nov 13 2014 02:54pm
Quote (GoreKnight9 @ Nov 13 2014 09:52pm)
a nevem paja dzsí ezt ne felejtsd el


itt jön az úthenger
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Nov 13 2014 02:57pm
Ki ez a bohoc?
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Nov 13 2014 03:00pm
Quote (Smat @ Nov 13 2014 09:57pm)
Ki ez a bohoc?


idehaza lekeményeb repere
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Nov 13 2014 03:00pm
Quote (Lacii @ 13 Nov 2014 21:00)
idehaza lekeményeb repere


Olyan mint a busta meg az ilyen szar felciganyok?
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Nov 13 2014 03:02pm
Quote (Smat @ Nov 13 2014 10:00pm)
Olyan mint a busta meg az ilyen szar felciganyok?


olyasmi.. ilyen wanabe
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Nov 13 2014 03:02pm
Quote (Smat @ 13 Nov 2014 22:00)
Olyan mint a busta meg az ilyen szar felciganyok?


ezek tenyleg voltak bent a koterben
ettol fuggetlen nem tul valtozatos a szoveg meg alapbol magyar rap= ???? de #rílebbek mint a tobbi
_imo_
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Nov 13 2014 03:05pm
Quote (Lacii @ 13 Nov 2014 21:02)
olyasmi.. ilyen wanabe


Szoval egy senki.


Quote (GoreKnight9 @ 13 Nov 2014 21:02)
ezek tenyleg voltak bent a koterben
ettol fuggetlen nem tul valtozatos a szoveg meg alapbol magyar rap= ????  de #rílebbek mint a tobbi
_imo_


Azert mert valakit bekurnak a ciganyok koze, attol nem lesz gengszti, csak egy szaros buntetett eloeletu bunuzo akit parszor meganalizaltak a ciganyok.
De hat valakinek ez a fajta zene tetszik.
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Nov 13 2014 03:22pm
Quote (Smat @ Nov 13 2014 10:05pm)
Szoval egy senki.




Azert mert valakit bekurnak a ciganyok koze, attol nem lesz gengszti, csak egy szaros buntetett eloeletu bunuzo akit parszor meganalizaltak a ciganyok.
De hat valakinek ez a fajta zene tetszik.


pont mint te
Go Back To Magyar Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll