d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Anarkin Ace Gurke Cp666 Etc
1239Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Nov 6 2014 11:39am
segítsetek farkinak!


eddig a boschnál dolgozott 2ésfél évet gyakornokként suli mellett, asszem visual basicben baszakodott főleg.
bme mérnökinformatikus bsc diplomája van, msct elkezdte szeptemberben de meló mellett nem fért bele neki és muszáj volt dolgoznia, szóval msct most abbahagyta

elakar kezdeni dolgozni full time de nincs java meg ilyen relevánsabb mai progamnyelv MÉLY ismerete csak visual basic asszem de majd még editelem a topicot ha faszságot írtam


adjatok neki tippeket pls hogy wat do, hol keressen és hogyan FORRÓ DOLLÁROKAT. pl anarkin te írtad hogy linkedinen irogattak neked folyton, mit írtál a profilodba skillekként hogy ennyire felkapott voltál ott? neki nemnagyon szoktak irogatni csak ilyen visual basices formák néha de azzal nem annyira akar foglalkozni mert nem látja abban a JÖVŐT meg a SUSKÁT


kösz teso etc

This post was edited by BmA_BeMyAngel on Nov 6 2014 11:45am
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Nov 6 2014 11:40am
kiló
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Nov 6 2014 11:44am
Quote (Jancsipapa @ 6 Nov 2014 18:40)
kiló


korál
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Nov 6 2014 11:44am
Quote (Jancsipapa @ Nov 6 2014 06:40pm)
kiló


azthittem hirtelen vanek írt be ilyen értelmes firstöt és aztán csodálkoztam hogy nem
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Nov 6 2014 11:47am
kés
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Nov 6 2014 11:48am
Gyakornoktól és pályakezdőtől nem hiszem, hogy túl sokat elvárnának. Én is bent a munkahelyen munkaidőben tanulom meg, amit nem tudok és kell hozzá.

Neki kéne tudnia, hogy mivel akar foglalkozni és olyan munkára jelentkezni. <nem hiszem, hogy ne lenne>

Mi honnan tudjuk, hogy ő mondjuk beágyazott rendszereket, szimulációkat, vagy ügyviteli cuccokat akar-e mókolni?


Ha volt a boschnál, akkor mondjuk miért nem megy oda full-timera?

Nem igazán értem, hogy mit is vár tőlünk?
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Nov 6 2014 11:51am
Quote (CyberPunk666 @ Nov 6 2014 07:48pm)
Gyakornoktól és pályakezdőtől nem hiszem, hogy túl sokat elvárnának. Én is bent a munkahelyen munkaidőben tanulom meg, amit nem tudok és kell hozzá.

Neki kéne tudnia, hogy mivel akar foglalkozni és olyan munkára jelentkezni. <nem hiszem, hogy ne lenne>

Mi honnan tudjuk, hogy ő mondjuk beágyazott rendszereket, szimulációkat, vagy ügyviteli cuccokat akar-e mókolni?


Ha volt a boschnál, akkor mondjuk miért nem megy oda full-timera?

Nem igazán értem, hogy mit is vár tőlünk?


hogy segítsetek neki

mert mesh nem segít
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 6 2014 12:07pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ Nov 6 2014 05:39pm)
...nincs java meg ilyen relevánsabb mai progamnyelv MÉLY ismerete csak visual basic...



....nemnagyon szoktak irogatni csak ilyen visual basices formák néha de azzal nem annyira akar foglalkozni mert nem látja abban a JÖVŐT meg a SUSKÁT


you fuckin' eh
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Nov 6 2014 12:10pm
egyik haverom itt HR-es

https://www.trenkwalder.com/hu/Allaskeresoknek/Allasok_Magyarorszagon.html

ha van vmi munka ami tetszik, nem néztem meg milyenek vannak, csak láttam, h van IT related

/ha nem felel meg 1-2 elvárásnak, akkor is érdemes beadni, ha érdekli a meló

This post was edited by zsansaccount on Nov 6 2014 12:15pm
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Nov 6 2014 12:17pm
mondd neki, hogy késeljen embereket pénzért

már csak a technikát kell bemutatni
Go Back To Magyar Topic List
1239Next
Add Reply New Topic New Poll