Quote (CyberPunk666 @ Nov 6 2014 07:48pm)
Gyakornoktól és pályakezdőtől nem hiszem, hogy túl sokat elvárnának. Én is bent a munkahelyen munkaidőben tanulom meg, amit nem tudok és kell hozzá.
Neki kéne tudnia, hogy mivel akar foglalkozni és olyan munkára jelentkezni. <nem hiszem, hogy ne lenne>
Mi honnan tudjuk, hogy ő mondjuk beágyazott rendszereket, szimulációkat, vagy ügyviteli cuccokat akar-e mókolni?
Ha volt a boschnál, akkor mondjuk miért nem megy oda full-timera?
Nem igazán értem, hogy mit is vár tőlünk?
hogy segítsetek neki
mert mesh nem segít