d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Szebb Jovot
1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 56
Joined: Oct 25 2014
Gold: 0.00
Nov 5 2014 01:34pm
Talpra magyarok!
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 5 2014 01:36pm
mosléknemzet
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 5 2014 01:36pm
mekkora ontopic first geci
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Nov 5 2014 01:36pm
hajra senee
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Nov 5 2014 01:37pm
ez egy erosen fantaziatlan modon kihasznalt multi btw
Member
Posts: 56
Joined: Oct 25 2014
Gold: 0.00
Nov 5 2014 01:37pm
Áldja meg az Isten Vona Gábort!
Ébredjetek magyarok!
Member
Posts: 30,226
Joined: Jun 9 2008
Gold: 10.00
Nov 5 2014 01:38pm
Quote (Senee @ Nov 5 2014 09:36pm)
mosléknemzet


neked amugy az a bajod, hogy sosem eleg amid van, mindig tobbre vagysz. Eleted vegeig szegeny maradsz
Member
Posts: 56
Joined: Oct 25 2014
Gold: 0.00
Nov 5 2014 01:43pm
Kitartás a végső győzelemig!
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 5 2014 01:51pm
Quote (Coolface @ Nov 5 2014 07:38pm)
neked amugy az a bajod, hogy sosem eleg amid van, mindig tobbre vagysz. Eleted vegeig szegeny maradsz


választások után kb így nekem volt rossz érzés kimenni az utcára, én éreztem szégyenkezve magam, hogy ez a nemzet akarta, a mi akaratunk, hogy tolvajbanda üljön a nyakunkon egy maffiaállam

de aztán rájöttem, hogy ennek a mosléknemzetnek nincs is akarata ez egy semmi egy lófasz akik miatt nem lehet könnyű úton jövője senkinek csak ha vért izzadva kitapossa kigyötri magának minden apró örömét
máshol bizonyos dolgok adottak és nem éhbérért dolgoznak a gecis emberek mert ok h máshol is van korrupcio de azért élni legalább hagyják az embert (persze ja itt is hagyják élni őket; épp be tudják fizetni a számláikat + tudnak kaját venni, gg, nem halnak éhen, tudnak tovább dolgozni kb mint vmi munkatábor)


amugy meg faszt vágyok mindig többre
de a kibaszott fizetésem nem elég hogy egyedül éljek ezért anyámékkal kell éljek
azért pls

jó nyilván lehet mondani, hogy a hajléktalan emg örülne ha lakhatna valahol annak örülj amid van meg ilyen faszságok
de ebből kiindulva a hajléktalan meg örüljön annak hogy épp kapott 50 forintot; egy újabb kegyelemkifli, kicsivel tovább maradhat életben mert mások kegyesek voltak hozzá
hu micsoda öröm hát milyen élet az?! semmilyen
van egy szint ami alatt nem éri meg tovább folytatni a strugglet és az övé már az mert mikor jut ő vissza a "normális" életbe soha

nekem még van rá esélyem csak leszarom ezért nincs szoval akár fejbe is lőhetném magam de abba is beleszarok majd kirohaszt a kóla meg a rák szarni bele szól a zene

csicskanemzet szolganép


ezen a fórumon ofc senki nem sír igy egyrészt oké azért mert tesznek a jövöjükért de meg azért is mert gazdag családból származnak és pont beleszarnak abba h ki hogy strugglezik az életbenmaradásért a társadalom peremén hát dögöljenek meg
és igazuk is van, ha lottón nyernék én is leszarnék mindenkit
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 5 2014 01:55pm
Quote (Senee @ 5 Nov 2014 20:51)
választások után kb így nekem volt rossz érzés kimenni az utcára, én éreztem szégyenkezve magam, hogy ez a nemzet akarta, a mi akaratunk, hogy tolvajbanda üljön a nyakunkon egy maffiaállam

de aztán rájöttem, hogy ennek a mosléknemzetnek nincs is akarata ez egy semmi egy lófasz akik miatt nem lehet könnyű úton jövője senkinek csak ha vért izzadva kitapossa kigyötri magának minden apró örömét
máshol bizonyos dolgok adottak és nem éhbérért dolgoznak a gecis emberek mert ok h máshol is van korrupcio de azért élni legalább hagyják az embert (persze ja itt is hagyják élni őket; épp be tudják fizetni a számláikat + tudnak kaját venni, gg, nem halnak éhen, tudnak tovább dolgozni kb mint vmi munkatábor)


amugy meg faszt vágyok mindig többre
de a kibaszott fizetésem nem elég hogy egyedül éljek ezért anyámékkal kell éljek
azért pls

jó nyilván lehet mondani, hogy a hajléktalan emg örülne ha lakhatna valahol annak örülj amid van meg ilyen faszságok
de ebből kiindulva a hajléktalan meg örüljön annak hogy épp kapott 50 forintot; egy újabb kegyelemkifli, kicsivel tovább maradhat életben mert mások kegyesek voltak hozzá
hu micsoda öröm hát milyen élet az?! semmilyen
van egy szint ami alatt nem éri meg tovább folytatni a strugglet és az övé már az mert mikor jut ő vissza a "normális" életbe soha

nekem még van rá esélyem csak leszarom ezért nincs szoval akár fejbe is lőhetném magam de abba is beleszarok majd kirohaszt a kóla meg a rák szarni bele szól a zene

csicskanemzet szolganép


ezen a fórumon ofc senki nem sír igy egyrészt oké azért mert tesznek a jövöjükért de meg azért is mert gazdag családból származnak és pont beleszarnak abba h ki hogy strugglezik az életbenmaradásért a társadalom peremén hát dögöljenek meg
és igazuk is van, ha lottón nyernék én is leszarnék mindenkit


amugy nemtom, sztem nem szokták elolvasni az emberek a 2-3 sornál hosszabb postjaidat, szóval rövidebbeket kéne tolnod
Go Back To Magyar Topic List
1234Next
Add Reply New Topic New Poll