Quote (Coolface @ Nov 5 2014 07:38pm)
neked amugy az a bajod, hogy sosem eleg amid van, mindig tobbre vagysz. Eleted vegeig szegeny maradsz
választások után kb így nekem volt rossz érzés kimenni az utcára, én éreztem szégyenkezve magam, hogy ez a nemzet akarta, a mi akaratunk, hogy tolvajbanda üljön a nyakunkon egy maffiaállam
de aztán rájöttem, hogy ennek a mosléknemzetnek nincs is akarata ez egy semmi egy lófasz akik miatt nem lehet könnyű úton jövője senkinek csak ha vért izzadva kitapossa kigyötri magának minden apró örömét
máshol bizonyos dolgok adottak és nem éhbérért dolgoznak a gecis emberek mert ok h máshol is van korrupcio de azért élni legalább hagyják az embert (persze ja itt is hagyják élni őket; épp be tudják fizetni a számláikat + tudnak kaját venni, gg, nem halnak éhen, tudnak tovább dolgozni kb mint vmi munkatábor)
amugy meg faszt vágyok mindig többre
de a kibaszott fizetésem nem elég hogy egyedül éljek ezért anyámékkal kell éljek
azért pls
jó nyilván lehet mondani, hogy a hajléktalan emg örülne ha lakhatna valahol annak örülj amid van meg ilyen faszságok
de ebből kiindulva a hajléktalan meg örüljön annak hogy épp kapott 50 forintot; egy újabb kegyelemkifli, kicsivel tovább maradhat életben mert mások kegyesek voltak hozzá
hu micsoda öröm hát milyen élet az?! semmilyen
van egy szint ami alatt nem éri meg tovább folytatni a strugglet és az övé már az mert mikor jut ő vissza a "normális" életbe soha
nekem még van rá esélyem csak leszarom ezért nincs szoval akár fejbe is lőhetném magam de abba is beleszarok majd kirohaszt a kóla meg a rák szarni bele szól a zene
csicskanemzet szolganép
ezen a fórumon ofc senki nem sír igy egyrészt oké azért mert tesznek a jövöjükért de meg azért is mert gazdag családból származnak és pont beleszarnak abba h ki hogy strugglezik az életbenmaradásért a társadalom peremén hát dögöljenek meg
és igazuk is van, ha lottón nyernék én is leszarnék mindenkit