Quote (anyd @ Nov 4 2014 02:24pm)
Adott valamit a könyv neked, amit hasznosítani tudtál?
sokmindenben ráismertem magunkra
erre a macska-egér harcra ami nem csak az iskolában zajlik (amiröl amugy a könyv szol).. de mindenhol az élet területén
hogy annak is baja van/lelki serulese aki agresszorkent lep fel meg az is aki csak nézi/türi és csatlakozik bele etc
tényleg érdemes elolvasni még ha mondjuk nem is akar az ember gyereket.. de ha meg akar akkor kötelezővé is tenném .... tanároknak meg mindenképp
ír arról, hogy a tanárok az agresszort büntetik, holott az "uralkodni vágyását" kéne valamilyen vezetői feladatokkal hasznossá tenni mindenki számára
meg hogy természetes dolognak veszik, csínynek egymás közt, hogy egyik basztatja a másikát és csak akkor szólnak mikor az áldozat kitör és büntetik az áldozatot miatta amivel csak azért érik el, hogy már a felnőttekben sem fog hinni a gyerek / mindenki ellene van érzés etc