A szemunk meg ilyen nagyon primitiv letformaknal alakult ki, es eloszor nem is volt konkret szerv, csupan erzekenyebbek voltak a fenyre, igy azok az egyedek a viz alatt kepesek voltak tulelni akik erzekeltek a fenyviszonyok valtozasat, es melyebbre huzodtak azokban az orakban amikor halalos volt az uv sugarzas etc es ez elonyt jelentett szamukra, es mivel nyilvan azok eltek tul akiknek ez megvolt, igy ok tudtak szaporodni es ezt tovabbvittek, a kesobbiek soran pedig kialakult valami kezdetleges ami a szem elodje volt es egyaltalan nem volt tokeletes, csupan foltokat lattak meg mozgast, ami megint elonyt jelentett a tobbiekkel szemben, es igy ment ez szepen lassan tovabb.
krisztiánok: 0 ateisták: 1