d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mi A Velemenyed Az Evoluciorol > Masodik Menet
1236Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Nov 4 2014 05:20am
kezdjük el újra!

de csak cpt_ghost írjhatja le, mindenki más bólogasson, mert amit ő állít, az megkérdőjelezhetetlen alapigazság

esetleg az még megengedett, hogy beírod szóról-szóra ugyanazt, amit ő, az egyetértés jeleként

ez egy ilyen fórum
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Nov 4 2014 05:20am
oks
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Nov 4 2014 05:21am
Quote (TuskesVanek @ 4 Nov 2014 12:20)
kezdjük el újra!

de csak cpt_ghost írjhatja le, mindenki más bólogasson, mert amit ő állít, az megkérdőjelezhetetlen alapigazság

esetleg az még megengedett, hogy beírod szóról-szóra ugyanazt, amit ő, az egyetértés jeleként

ez egy ilyen fórum


http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=71271695&f=129
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Nov 4 2014 05:21am
oks
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Nov 4 2014 05:21am
A szemunk meg ilyen nagyon primitiv letformaknal alakult ki, es eloszor nem is volt konkret szerv, csupan erzekenyebbek voltak a fenyre, igy azok az egyedek a viz alatt kepesek voltak tulelni akik erzekeltek a fenyviszonyok valtozasat, es melyebbre huzodtak azokban az orakban amikor halalos volt az uv sugarzas etc es ez elonyt jelentett szamukra, es mivel nyilvan azok eltek tul akiknek ez megvolt, igy ok tudtak szaporodni es ezt tovabbvittek, a kesobbiek soran pedig kialakult valami kezdetleges ami a szem elodje volt es egyaltalan nem volt tokeletes, csupan foltokat lattak meg mozgast, ami megint elonyt jelentett a tobbiekkel szemben, es igy ment ez szepen lassan tovabb.
krisztiánok: 0 ateisták: 1
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Nov 4 2014 05:22am
:locked:
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Nov 4 2014 05:23am
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Nov 4 2014 05:23am
Mégis mi a büdös kurva isten faszának, három oldallal ezelőtt írtam egy tldrt a látás fejlődéséről, igaz konyha nyelven, mert nem vagyok se biologus se semmi ilyesmi, erre ez a felkegyelmu benyogi ket oldallal utana, hogy meg csak teoria sincs ra es elkezdi belemagyarazni a vallasos faszsagait, instant agyrak (mondom ezt ugy, hogy nem zarom ki isten letezeset. Menjen inkabb a ketszazas honvedsegi tesztes iqjaval es adja ezt elo a fideszes baratainak, hatha oket erdekli.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 4 2014 05:23am
vanek egy evolucios zsakutca
/thread
t/c
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Nov 4 2014 05:23am
Go Back To Magyar Topic List
1236Next
Add Reply New Topic New Poll