Quote (josheide @ Nov 2 2014 06:03pm)
Remelem toldi itt lurkol es jo topic lesz ebbol
most nem érek rá, templomba kell mennem

Egyébként hiszek Istenben és az evolúciót tudományos tények alapján bizonyítottnak tekintem, a mostani pápa is valami ilyesmit post-olt a minap