d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > :xdfee
12Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Oct 30 2014 04:30pm
xdf sene halotál rola hoyg mega dózta-sák az internetet?
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Oct 30 2014 04:31pm
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Oct 30 2014 04:33pm
még nem hallottam róla, ez valami új dolog?
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 30 2014 04:35pm
jka kiszámoltam 15k ezer forint lenne a töpbletkölcségem
előbb-utóbb csak kieszi a szivemet is lerágja a husom ez a maffiakormány

dehát érted én tehetek róla nem tanultam, most keresnék 300 ezret érted abbol levonnak +15 ezret hát hol érdekelne amugyse költenék 130-150 ezernél többet rezsistöl mindenestöl egy hónapban


dehát igy hogy keresek 80at, csak a net/tv/telefon + mobilom számláját fizetem igy azért szar
többit meg anyának kell mert különben nem birnék pizzázni kólázni
igy meg tudok legalább azt

abban reménykedem a kola kimarja a belem és kihalok a gecibe még mielőtt kiéheztetne ez a tolvajbanda
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Oct 30 2014 04:35pm
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Oct 30 2014 04:37pm
Quote (Senee @ 31 Oct 2014 00:35)
jka kiszámoltam 15k ezer forint lenne a töpbletkölcségem
előbb-utóbb csak kieszi a szivemet is lerágja a husom ez a maffiakormány

dehát érted én tehetek róla nem tanultam, most keresnék 300 ezret érted abbol levonnak +15 ezret hát hol érdekelne amugyse költenék 130-150 ezernél többet rezsistöl mindenestöl egy hónapban


dehát igy hogy keresek 80at, csak a net/tv/telefon + mobilom számláját fizetem igy azért szar
többit meg anyának kell mert különben nem birnék pizzázni kólázni
igy meg tudok legalább azt

abban reménykedem a kola kimarja a belem és kihalok a gecibe még mielőtt kiéheztetne ez a tolvajbanda


amúgy nem mindegy neked? úgyis anyádék fizetik a rezsidet 30 évesen
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 30 2014 04:42pm
Quote (RRC @ Oct 30 2014 10:37pm)
amúgy nem mindegy neked? úgyis anyádék fizetik a rezsidet 30 évesen


hát mint mondtam az internetet pont én fizetem

internet/tv/telefon (jo mondjuk ez egybe van) 6k forint
meg a mobilszámlám (sms lottózom - és mondta anyám azt fizessem én) az is ilyen 6k szokott lenni
most internetadó 15k forint még akkor tehát 30 ezer~ forint menne el rezsire

igen, anyámék fizetik viz villany gáz közös költség (ez kb olyan 50 ezer)

szal ha nekem kéne fizetni mindent akkor nem ennék soha többet
:XD kukázhjatnék
mert pont arra lenne elég internetadóstul a fizetésem hogy kifizessem a rezsit



igy meg marad majd ~50 ezer/hó kolázni pizzázni
ami igazából elég, ennél többet nem szoktam elenni és kényelmesen kijövök belőle
ezért irtam hogy 80+50 az 130 .... 130-150 ezres fizetésböl már elélnék egyedül
dehát ez a csicska kormány lelopja még azt is ami nincs is

This post was edited by Senee on Oct 30 2014 04:43pm
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Oct 30 2014 04:44pm
lel
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Oct 31 2014 04:55pm
internetkölcség
sene do you even kölcség or just szüleid
Member
Posts: 445
Joined: Oct 14 2014
Gold: 0.00
Nov 1 2014 05:25am
Quote (Ghostmasterq @ Oct 31 2014 12:31am)
http://1.ii.gl/CUG6_WMR.png


[akos]egy elo isten[/akos]
Go Back To Magyar Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll