Quote (RRC @ Oct 30 2014 10:37pm)
amúgy nem mindegy neked? úgyis anyádék fizetik a rezsidet 30 évesen
hát mint mondtam az internetet pont én fizetem
internet/tv/telefon (jo mondjuk ez egybe van) 6k forint
meg a mobilszámlám (sms lottózom - és mondta anyám azt fizessem én) az is ilyen 6k szokott lenni
most internetadó 15k forint még akkor tehát 30 ezer~ forint menne el rezsire
igen, anyámék fizetik viz villany gáz közös költség (ez kb olyan 50 ezer)
szal ha nekem kéne fizetni mindent akkor nem ennék soha többet
:XD kukázhjatnék
mert pont arra lenne elég internetadóstul a fizetésem hogy kifizessem a rezsit
igy meg marad majd ~50 ezer/hó kolázni pizzázni
ami igazából elég, ennél többet nem szoktam elenni és kényelmesen kijövök belőle
ezért irtam hogy 80+50 az 130 .... 130-150 ezres fizetésböl már elélnék egyedül
dehát ez a csicska kormány lelopja még azt is ami nincs is
This post was edited by Senee on Oct 30 2014 04:43pm