d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Lakberendezés
1238Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Oct 24 2014 02:08pm
Tudom, hogy már volt ezer ilyen, de nyitok egyet.



Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Oct 24 2014 02:08pm
Nem roasz nappali
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Oct 24 2014 02:10pm
boxzsak a kandallo mellett
nem rossz
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 24 2014 02:11pm
van ez a Szép Házak újság
néha meg szoktam venni, megnézni mit vegyek majd ha nyerek a lottón
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Oct 24 2014 02:11pm
Nekem nagyon nem tetszik
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Oct 24 2014 02:11pm
az ott egy boxzsák a nappaliban?
Member
Posts: 445
Joined: Oct 14 2014
Gold: 0.00
Oct 24 2014 02:12pm
Wtf az a boxzsak (?)
Ez biztos a te nappalid
Beni)
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Oct 24 2014 02:13pm
Szerintem szörnyű.

Külön kiemelném, hogy a kandalló mennyire rossz, ahogy csak úgy egy négyzet ki van vágva a falban. Mellette a kivágott fatartóval.
Az asztal pedig nem túl praktikus, hogy a toll mondjuk simán leesik a közökben.
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Oct 24 2014 02:13pm
nemtom ti eszrevettetek e, de van egy boxzsak a fenti szoba kozepen
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Oct 24 2014 02:14pm
És most plebs lakberendezési tipp:

Ilyeneket vettem most az IKEA-ban. Tök király szerintem. Elég biztosan tartanak és nem kell telefurkálnom a csempét se.





Go Back To Magyar Topic List
1238Next
Add Reply New Topic New Poll