na jó nekem ez elég, aki akar megtalál steamen, battleneten, facebookon etc
teljesen feleslegesen vesztegetem itt az időmet, egy ideje már amúgy is alig postoltam komolyan mert nincs olyan dolog amiről ne tudnék valahol jobban beszélgetni, itt maximum 1-2 ember van/téma, csak a rák ömlik rám mindenhonnan, inkább rászoktatom magam, hogy máshol lurkoljak
inb4 senee, vanek, rici meg hasonló fogyatékkal élők örülnek majd, élvezzétek csak, hogy nincs itt semmi, megéri
azért kell topic mert legyen hova +1ezni meg régen ez divat volt most meg csak eltünedeztek az emberek, do u even attentionwhore
végső logout ~15 perc múlva de már addig se postolok csak nézem ahogy ég a világ
tips fedora