MI
en nofap octobert tartok, es ezekbol szarmazo elmenyeimet meseltem meshnek iment, es mondta, hogy nyissak topicot ide, mert az motivalna ot, meg remelhetoleg mast is!
holnap kezdodne egy verseny mondjuk, idolimit nincs, aki legtovabb birja az nyer. en mar 12 napnal tartok dwi
szex, wet dream nem szamit
go)