d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Uborkanak)
12Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold: 28.76
Warn: 10%
Oct 4 2014 03:05pm
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Oct 4 2014 03:05pm
kosz teso etc
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 4 2014 03:42pm


ezt még az előző topicba szántam, de ide is befér

This post was edited by xGurke on Oct 4 2014 03:43pm
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 4 2014 05:38pm
Quote (tevetavamultija @ Oct 4 2014 11:19pm)
Quote (xGurke @ Oct 5 2014 01:17am)
Quote (tevetavamultija @ Oct 4 2014 09:44pm)
Quote (xGurke @ Oct 4 2014 11:40pm)
Quote (tevetavamultija @ Oct 4 2014 09:34pm)
Vergodsz?


én nyitogatom a topicokat meg kuncsorgok válaszért esedezve minden topicban
aztán még pm-elek is rád
igen


Es meg fogyatekos is vagy latszik mert elegge rosszul latod a helyzetet
De nem gond mar megszoktuk
Igy tovabb


???


Gtfo
Buta nyomorak
Folytasd az anyazast ahhoz ertessz)


?
néha tényleg megkérdőjelezem az épelméjűségedet
Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold: 28.76
Warn: 10%
Oct 4 2014 05:43pm
Quote (xGurke @ Oct 5 2014 01:38am)
?
néha tényleg megkérdőjelezem az épelméjűségedet


Ne vergodj
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 4 2014 05:47pm
Quote (tevetavamultija @ Oct 4 2014 11:43pm)
Ne vergodj


örülök, hogy megérkeztél vanek szintjére
ő legalább foghatja arra, hogy 12 éves és retardált
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Oct 4 2014 05:49pm
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Oct 4 2014 05:56pm
Quote (xGurke @ 5 Oct 2014 01:47)
örülök, hogy megérkeztél vanek szintjére
ő legalább foghatja arra, hogy 12 éves és retardált


a legviccesebb, hogy 3 nap mulva teljesen elfelejti, hogy ekkora gyoker volt mindenkivek, es azt varja, hogy jofejek legyenek vele az emberek
Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold: 28.76
Warn: 10%
Oct 4 2014 06:07pm
Quote (xGurke @ Oct 5 2014 01:47am)
örülök, hogy megérkeztél vanek szintjére
ő legalább foghatja arra, hogy 12 éves és retardált


Orulok hogy meg mindig csak bogni tudsz es meg azt is unalmasan :(
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 4 2014 06:24pm
Quote (tevetavamultija @ Oct 5 2014 12:07am)
Orulok hogy meg mindig csak bogni tudsz es meg azt is unalmasan :(


:zzz:
Go Back To Magyar Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll