d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Help > Bocsi A Topicért
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,116
Joined: Jan 11 2008
Gold: 0.00
Oct 4 2014 01:18am
Tegnap felraktam d2-őt
el is indult csináltam karit hogy elkezdem ismét kicsit.

Ma pedig szeretnék belépni és azt írja hogy

unable to identify version.....

miért és mit lehet ellene csinálni.?
email-t is kaptam blizztól:

EZT:

This is a confirmation e-mail letting you know that the Battle.net
account shelby.Europe has registered this e-mail address.

If you are going to lose access to this e-mail address, please update
your Battle.net account with a new address beforehand. Failure to
update your address will result in the loss of Battle.net e-mail
functionality; technical support will be unable to assist you with
this problem.

Köszönöm!
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Oct 4 2014 01:54am
windows 7 probléma volt ez régebben

adminisztrátorként kell futtatni a játékot, vagy állítsd át a kompatibilitást régebbi oprendszerre

az e-mailnek nincs köze a fenti hibához, azt azért kaptad, mert regeltél egy accot :)

This post was edited by TuskesVanek on Oct 4 2014 01:56am
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 79.11
Oct 4 2014 01:55am
Quote (TuskesVanek @ 4 Oct 2014 08:54)
windows 7 probléma volt ez régebben

adminisztrátorként kell futtatni a játékot


Inkább Vista.

Quote (shelby_33 @ 4 Oct 2014 08:18)
Tegnap felraktam d2-őt
el is indult csináltam karit hogy elkezdem ismét kicsit.

Ma pedig szeretnék belépni és azt írja hogy

unable to identify version.....

miért és mit lehet ellene csinálni.?
email-t is kaptam blizztól:

EZT:

This is a confirmation e-mail letting you know that the Battle.net
account shelby.Europe has registered this e-mail address.

If you are going to lose access to this e-mail address, please update
your Battle.net account with a new address beforehand. Failure to
update your address will result in the loss of Battle.net e-mail
functionality; technical support will be unable to assist you with
this problem.

Köszönöm!


Te meg gyere inkább poe-zni!
Member
Posts: 6,116
Joined: Jan 11 2008
Gold: 0.00
Oct 4 2014 01:57am
nem ismerem sanya..
nem tudom menne e a laptopomon...
Member
Posts: 6,116
Joined: Jan 11 2008
Gold: 0.00
Oct 4 2014 01:58am
Quote (TuskesVanek @ Oct 4 2014 07:54am)
windows 7 probléma volt ez régebben

adminisztrátorként kell futtatni a játékot, vagy állítsd át a kompatibilitást régebbi oprendszerre

az e-mailnek nincs köze a fenti hibához, azt azért kaptad, mert regeltél egy accot :)


tegnap telepítés utan bementem, semmi baja nem volt
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Oct 4 2014 01:59am
Quote (shelby_33 @ Oct 4 2014 08:58am)
tegnap telepítés utan bementem, semmi baja nem volt


jah, telepítés után rögtön elindítja a játékot, felmész, regelsz, játszol, kilépsz, és amikor újra elindítanád írja ki ezt a hibát

próbáld ki, amiket írtam
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Oct 4 2014 02:31am
korál
Go Back To Magyar Topic List
Add Reply New Topic New Poll