d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Telefon Kérdés
12Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,588
Joined: Apr 15 2008
Gold: 0.30
Oct 2 2014 11:44am
láttam 1 hirdetést samsung s4 rol : 26 ezerbe kerül
irtam mailt aki eladja ez a válasz jött vissza :





Ez egy koreai csúcs replika eredeti Samsung házban és egy olyan alaplap és proci működteti ami rengeteg telefonban illetve tab-ban megtalálható.Ez a telefon nem tartalmaz semmilyen kínai után gyártott alkatrészt.Így is érdekel


érdemes megvenni vagy inkább hadjam ? :unsure:
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 2 2014 11:44am
igen
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Oct 2 2014 11:44am
:FDDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Oct 2 2014 11:45am
Szerintem hagyd
Ha pontosan megmondja es igazolni is tudja h mi van benne, ertedz hozza es tudod h nem fos akkor esetleg
Member
Posts: 12,351
Joined: Mar 25 2006
Gold: 62.00
Oct 2 2014 11:45am
ha kinai telefon kell vegyel inkabb €bayen..

This post was edited by fleSs on Oct 2 2014 11:46am
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Oct 2 2014 11:45am
szerintem azonnal vedd meg
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Oct 2 2014 11:46am
Quote (ang3rf1st @ 2 Oct 2014 18:44)
láttam 1 hirdetést  samsung s4 rol  :  26 ezerbe kerül
irtam mailt aki eladja    ez a válasz jött vissza :





Ez egy koreai csúcs replika eredeti Samsung házban és egy olyan alaplap és proci működteti ami rengeteg telefonban illetve tab-ban megtalálható.Ez a telefon nem tartalmaz semmilyen kínai után gyártott alkatrészt.Így is érdekel


érdemes megvenni vagy inkább hadjam ? :unsure:


Szappantartónak ideális. Te ezt most komolyan kérdezed???
Member
Posts: 1,588
Joined: Apr 15 2008
Gold: 0.30
Oct 2 2014 11:46am
Quote (fahrii @ 2 Oct 2014 18:46)
Szappantartónak ideális. Te ezt most komolyan kérdezed???


nem én akarom venni hanem a b.nöm
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Oct 2 2014 11:48am
Quote (ang3rf1st @ 2 Oct 2014 18:46)
nem én akarom venni hanem a b.nöm


De most komolyan. Megvenni valami használhatatlan szart, csak hogy a hozzá nem értő emberek azthiggyék S4e van?
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Oct 2 2014 11:49am
kihagyhatatlan
ha te nem veszed meg en fogom
Go Back To Magyar Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll