d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Tele Szajjal Eltusszentettem Magam
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Oct 2 2014 08:14am
kurva elet
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Oct 2 2014 08:14am
első
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Oct 2 2014 08:19am
aki mennyen poezni
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 2 2014 08:28am
és kijött az orrodon a krumpli
vagy nem tartottad direkt csukva a szádat had jöjjön ki normál módon aminek ki kell jönnie
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Oct 2 2014 08:33am
pic
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Oct 2 2014 08:38am
én úgy csináltam ezt hogy tele volt az arcom szétrágott mogyoróval, éppen sört ittam rá és valaki akkora hülyeséget mondott hogy beterítettem az asztalt
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 2 2014 08:47am
Quote (Anarkin @ Oct 2 2014 02:38pm)
én úgy csináltam ezt hogy tele volt az arcom szétrágott mogyoróval, éppen sört ittam rá és valaki akkora hülyeséget mondott hogy beterítettem az asztalt


eszik-iszik, kulturáltan szórakozik
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Oct 2 2014 08:50am
Quote (Anarkin @ 2 Oct 2014 16:38)
én úgy csináltam ezt hogy tele volt az arcom szétrágott mogyoróval, éppen sört ittam rá és valaki akkora hülyeséget mondott hogy beterítettem az asztalt


Én félrenyeltem és az előttem lévő arcát terítettem be nyálas energiaitallal.
Go Back To Magyar Topic List
Add Reply New Topic New Poll