ezt már egy ideje szerettem volna megkérdezni, kinek honnan ered a nickje
szerintem ez akár egy érdekes topic is lehet, ha az ügyeletes keménymag nem spammolja szét... például egy smat, josheide, genthor stb. név eredetére kíváncsi lennék, meséljetek
kezdem én: nagy rejtő-fan vagyok, így alap volt, hogy az egyik hősének nevét vegyem fel. eredetileg fulig jimmy-t akartam, ami illik is rám, mert nagyon sokat nevetek, de végül maradtam ennél, mert ez kevésbé ismert
irl amúgy andrásnak hívnak
