d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Honnan Ered A Fórum Nicked > értelmes Topic
12319Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Oct 2 2014 03:46am
ezt már egy ideje szerettem volna megkérdezni, kinek honnan ered a nickje

szerintem ez akár egy érdekes topic is lehet, ha az ügyeletes keménymag nem spammolja szét... például egy smat, josheide, genthor stb. név eredetére kíváncsi lennék, meséljetek

kezdem én: nagy rejtő-fan vagyok, így alap volt, hogy az egyik hősének nevét vegyem fel. eredetileg fulig jimmy-t akartam, ami illik is rám, mert nagyon sokat nevetek, de végül maradtam ennél, mert ez kevésbé ismert

irl amúgy andrásnak hívnak :D
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Oct 2 2014 03:47am
List of currently blocked users: Fej, Cpt_Ghost, xGurke, Rawen
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Oct 2 2014 03:48am
anyádtól
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Oct 2 2014 03:49am
Quote (Rawen @ Oct 2 2014 10:48am)
anyádtól


köszönjük az értelmes hozzájárulást, mehetsz vissza a barlangodba animére fapolni

Quote (sylke @ Oct 2 2014 10:47am)
List of currently blocked users: Fej, Cpt_Ghost, xGurke, Rawen


kivettem a sigemből, egyéb probléma? :D
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Oct 2 2014 03:49am
Quote (Rawen @ 2 Oct 2014 11:48)
anyádtól


this
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Oct 2 2014 03:49am
noveredtol
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Oct 2 2014 03:50am
irl engem ádámnak hívnak, 40 éve mosógépszerelő, 20 éve képtelen a szexre
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Oct 2 2014 03:50am
Hat elmeselem csak ne reportoljatok...

Sok sok evvel ezelott mikor eloszor hallottam a forumrol, regeltem valami latin nevvel. De mivel epp scammeltek egy haverom valami sokszaz fgre nem validaltam az accot es igy szegenyke eltunt :(

Aztan egy haverom aki epp abbahagyta a d2-t nekemadta a jsps accountjat, kiprobaltam az oldalt es tok jo volt. De nem mertem nagyon tradelni mert feltem hogy atbasznak, alig volt par postom.

Vegul egy masik haverom aki szinten visszavonult a jatektol es volt mar vagy 500!!! postja az accjan azt mondta hogy hasznalhatom az accjat meg megkapom a fgjet is.

Az o tesojanak a nevebol lett osszerakva ez a nev. :D
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Oct 2 2014 03:51am
Quote (Anarkin @ Oct 2 2014 10:50am)
irl engem ádámnak hívnak, 40 éve mosógépszerelő, 20 éve képtelen a szexre


a rólad készült fényképek alapján jól tartod magad :D
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Oct 2 2014 03:51am
Akkor akos most jon poezni vagy mi van?
Go Back To Magyar Topic List
12319Next
Add Reply New Topic New Poll