Quote (Rawen @ Oct 1 2014 10:12am)
röhögcsélek
micsoda magas színvonalú humor, így már értem miért utálsz hát én erre nem lennék képes
Quote (tevetavamultija @ Oct 1 2014 12:12pm)
Nem sirtam
Azon gondolkoztam hogy ott helyben megoljem e vagy csak kesobb
Vegul az utobbi lett
ez olyan mint amikor a 14 éves unokaöcsém egyik napról a másikra náci lett és ki akart irtani minden romát
aztán kiderült előtte való nap lehúzták a cigányok
:XD