Hivatalosan mar megszunt, en most private szeron tolom nosztalgiabol, csak erdekelt h ismeri-e valaki
Alapvetoen egy p2w jatek de minden megveheto in-game, az erdekessege az h mmo de a questek lofaszra sem jok ezert a mobokat kell farmolni amik jo xpt adnak, ezekbol kell osszehuzni sokat es aoe skillek sorozataval megolni oket, igazabol aki nem ismeri annak eleg fura lehet de nekem sokkal jobban bejott mint barmilyen wowinsta
Spellek eleg valtozatosak, kibaszott jo pvp van es honapokra/evekre eleg endgame van (folyamatos fejlodessel)
Az archlord2 amit a gugel kidob az egy szar azt ne nezzetek, ha valakit erdekel akkor archlord episode 3/ archlord codemasters rol nezzen videot