d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Archlord > Ismeri/tolta Valaki?
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Sep 30 2014 02:48am
Hivatalosan mar megszunt, en most private szeron tolom nosztalgiabol, csak erdekelt h ismeri-e valaki

Alapvetoen egy p2w jatek de minden megveheto in-game, az erdekessege az h mmo de a questek lofaszra sem jok ezert a mobokat kell farmolni amik jo xpt adnak, ezekbol kell osszehuzni sokat es aoe skillek sorozataval megolni oket, igazabol aki nem ismeri annak eleg fura lehet de nekem sokkal jobban bejott mint barmilyen wowinsta
Spellek eleg valtozatosak, kibaszott jo pvp van es honapokra/evekre eleg endgame van (folyamatos fejlodessel)

Az archlord2 amit a gugel kidob az egy szar azt ne nezzetek, ha valakit erdekel akkor archlord episode 3/ archlord codemasters rol nezzen videot
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Sep 30 2014 02:49am
wow copy
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Sep 30 2014 02:54am
mmoval jatszani 2014ben
halott mmoval raadasul
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Sep 30 2014 02:58am
inkább menjen poezni ákos
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Sep 30 2014 03:02am
Wow >>
Member
Posts: 1,860
Joined: Nov 21 2006
Gold: 2.70
Sep 30 2014 03:14am
nagyon regen jatszottuk pár ismerosommel. de ráuntunk.
Member
Posts: 30,226
Joined: Jun 9 2008
Gold: 10.00
Sep 30 2014 03:28am
ez egy fos :D
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Sep 30 2014 03:51am
Quote (Coolface @ Sep 30 2014 10:28am)
ez egy fos :D


:D
Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold: 28.76
Warn: 10%
Sep 30 2014 03:55am
Mar nem 12 vagy patrik, toltsd ertelmes dolgokkal a zeleted, ne ilyen szarokkal lől, minimum dotazhatnal akkor mar
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Sep 30 2014 04:34am
megnéztem, mi a fasz
Go Back To Magyar Topic List
Add Reply New Topic New Poll