d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Milyen Hazban Lax > :~)
1238Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Sep 29 2014 10:53am
tarsashaz meg a panel kozott nem tom mi a kulonbseg, ha egyaltalan van, ha nincs, akkor a kettonek osszeadodik majd a szavazata ofc
most raguglizgattam, mintha tenyleg lenne kulonbseg a ketto kozott igy kinezetre, szoval megis csak jol van ez igy ahogy van

e: tovabbi kerdes, hogy szeretsz-e olyan hazban lakni, amilyenben lax, vagy inkabb masban laknal?

This post was edited by Taszilo.^ on Sep 29 2014 11:07am
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Sep 29 2014 10:54am
first házban
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Sep 29 2014 10:54am
panel házban sajnos, de amit lehet megyek kertesbe.
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Sep 29 2014 10:55am
családi

Quote (Jancsipapa @ 29 Sep 2014 18:54)
first házban


quality first
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Sep 29 2014 11:00am
panel házban szerencsére, elég volt 18 év kertesben
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Sep 29 2014 11:02am
társasház
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Sep 29 2014 11:03am
Quote (Rawen @ 29 Sep 2014 19:00)
panel házban szerencsére, elég volt 18 év kertesben


u wot m8?
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Sep 29 2014 11:03am
Quote (Rawen @ Sep 29 2014 07:00pm)
panel házban szerencsére, elég volt 18 év kertesben


nyáron fűnyírás (meg ősszel és tavasszal is, faszom), télen hólapátolás, fatüzelés esetén favágás és bepakolás

kedvencem

ja és rengeteg szúnyog, bogár, darázs
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Sep 29 2014 11:04am
panel

Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Sep 29 2014 11:04am
Quote (Jancsipapa @ 29 Sep 2014 19:03)
nyáron fűnyírás (meg ősszel és tavasszal is, faszom), télen hólapátolás, fatüzelés esetén favágás és bepakolás

kedvencem

ja és rengeteg szúnyog, bogár, darázs


pontosan
Go Back To Magyar Topic List
1238Next
Add Reply New Topic New Poll