☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
>
Poll > Milyen Hazban Lax > :~)
1
2
3
8
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 1259
Replies: 79
Track Topic
Guests cannot view or vote in polls. Please
register
or
login
.
Taszilo.^
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold
:
3,000.00
#1
Sep 29 2014 10:53am
tarsashaz meg a panel kozott nem tom mi a kulonbseg, ha egyaltalan van, ha nincs, akkor a kettonek osszeadodik majd a szavazata ofc
most raguglizgattam, mintha tenyleg lenne kulonbseg a ketto kozott igy kinezetre, szoval megis csak jol van ez igy ahogy van
e: tovabbi kerdes, hogy szeretsz-e olyan hazban lakni, amilyenben lax, vagy inkabb masban laknal?
This post was edited by Taszilo.^ on Sep 29 2014 11:07am
Jancsipapa
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold
:
206.00
#2
Sep 29 2014 10:54am
first házban
CyberPunk666
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold
:
1.00
#3
Sep 29 2014 10:54am
panel házban sajnos, de amit lehet megyek kertesbe.
MarcusD
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold
:
21,598.00
#4
Sep 29 2014 10:55am
családi
Quote (Jancsipapa @ 29 Sep 2014 18:54)
first házban
quality first
Rawen
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold
:
0.00
#5
Sep 29 2014 11:00am
panel házban szerencsére, elég volt 18 év kertesben
ace07
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold
:
26.00
#6
Sep 29 2014 11:02am
társasház
MarcusD
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold
:
21,598.00
#7
Sep 29 2014 11:03am
Quote (Rawen @ 29 Sep 2014 19:00)
panel házban szerencsére, elég volt 18 év kertesben
u wot m8?
Jancsipapa
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold
:
206.00
#8
Sep 29 2014 11:03am
Quote (Rawen @ Sep 29 2014 07:00pm)
panel házban szerencsére, elég volt 18 év kertesben
nyáron fűnyírás (meg ősszel és tavasszal is, faszom), télen hólapátolás, fatüzelés esetén favágás és bepakolás
kedvencem
ja és rengeteg szúnyog, bogár, darázs
Genthor
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold
:
10,257.50
#9
Sep 29 2014 11:04am
panel
Rawen
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold
:
0.00
#10
Sep 29 2014 11:04am
Quote (Jancsipapa @ 29 Sep 2014 19:03)
nyáron fűnyírás (meg ősszel és tavasszal is, faszom), télen hólapátolás, fatüzelés esetén favágás és bepakolás
kedvencem
ja és rengeteg szúnyog, bogár, darázs
pontosan
Go Back To
Magyar
Topic List
1
2
3
8
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact