d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Cp Segits
12Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Sep 25 2014 07:33am
hogy kell s3-at rootolni?
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Sep 25 2014 07:35am
Gyökerezni
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Sep 25 2014 07:36am
cp miert nem segitesz
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Sep 25 2014 07:36am
Nem foglalkozom csicsafonokkal sry.

Én a telefonnal telefonálok, zenét hallgatok, üzeneteket küldök / fogadok (fb, email, sms) és interneten böngészek. alkalmanként még gps-nek használom.

Szóval nekem windowsphone van, mert az ezeket tudja akadás nélkül, nem indul újra, és mindezt 20 ezer forintért.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Sep 25 2014 07:48am
Quote (CyberPunk666 @ 25 Sep 2014 15:36)
Nem foglalkozom csicsafonokkal sry.

Én a telefonnal telefonálok, zenét hallgatok, üzeneteket küldök / fogadok (fb, email, sms) és interneten böngészek. alkalmanként még gps-nek használom.

Szóval nekem windowsphone van, mert az ezeket tudja akadás nélkül, nem indul újra, és mindezt 20 ezer forintért.


miért nem segitesssz
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Sep 25 2014 07:50am
Quote (RRC @ 25 Sep 2014 15:48)
miért nem segitesssz


Mert nem tudok, soha nem foglalkoztam androiddal ennyire, és tuti amúgy, hogy a google ebben segít, meg tuti van a subon csomó rootolt droidos.

Máté segít szerintem.
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Sep 25 2014 07:51am
Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold: 28.76
Warn: 10%
Sep 25 2014 07:54am
Nope. Mate senkinek nem segit.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Sep 25 2014 09:29am
pm gógel
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 25 2014 09:30am
Go Back To Magyar Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll