d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Halp
123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Sep 23 2014 05:30am
A cegnel kitalaltak, hogy uj nevjegykartyara lenne szukesegunk amire majd teszunk valami szep kis logot, ram biztak, hogy nezzek utana,
illetve valasszam ki hogy, mi szerepeljen majd a nevjegykartyan

Epitoipari mernoki irodarol van szo, generalban kivitelezessel foglalkozunk, valami ilyesmi temaban kellene logo, parat talaltam, de egyelore egyik sem tetszik igazan, ha valaki raer es rajzolna vmi szepet, vagy lenne otlete hol talalok ilyen temahoz fasza logokat nagyon halas lennek

puszi
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Sep 23 2014 05:31am
Skt1 logo
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Sep 23 2014 05:31am
mate halp pls
Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold: 28.76
Warn: 10%
Sep 23 2014 05:33am
Quote (Karan2_Returned @ Sep 23 2014 01:31pm)
mate halp pls


o nem segit senkinek 15ks oraber alatt.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 23 2014 05:36am
Quote (Fej @ 23 Sep 2014 12:30)
A cegnel kitalaltak, hogy uj nevjegykartyara lenne szukesegunk amire majd teszunk valami szep kis logot, ram biztak, hogy nezzek utana,
illetve valasszam ki hogy, mi szerepeljen majd a nevjegykartyan

Epitoipari mernoki irodarol van szo, generalban kivitelezessel foglalkozunk, valami ilyesmi temaban kellene logo, parat talaltam, de egyelore egyik sem tetszik igazan, ha valaki raer es rajzolna vmi szepet, vagy lenne otlete hol talalok ilyen temahoz fasza logokat nagyon halas lennek

puszi


https://www.logoshi.com/draw

5$

gecijo minimalista logokat rajzolhatsz
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Sep 23 2014 05:36am
legyen fasz a logotok
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 23 2014 05:37am
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Sep 23 2014 05:38am
Quote (Senee @ 23 Sep 2014 13:37)
http://4.ii.gl/l4mK4JR.jpg


Az ott te vagy a kis traktorban? Kis traktoros szene))
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Sep 23 2014 05:38am
Quote (Senee @ Sep 23 2014 12:37pm)
http://4.ii.gl/l4mK4JR.jpg


10/10 én tutira ezt használnám :D
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Sep 23 2014 05:41am
Quote (josheide @ 23 Sep 2014 12:36)
https://www.logoshi.com/draw

5$

gecijo minimalista logokat rajzolhatsz


csorok vagyunk, en max a nyomtatasert szertnek majd fizetni
Quote (Flutter @ 23 Sep 2014 12:36)
legyen fasz a logotok


vagy egy fasz alaku epulet

Quote (Senee @ 23 Sep 2014 12:37)
http://4.ii.gl/l4mK4JR.jpg


nekem tetszik
Go Back To Magyar Topic List
123Next
Add Reply New Topic New Poll