d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Mit Gondolsz Jarabekről
12310Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Sep 22 2014 10:42am
kezdem: nyomorék zsidó
Sep 22 2014 10:43am
Inappropriate Post Content
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Sep 22 2014 10:58am
lel es valaki mar reportolta

nem hagyjatok meg nekem azt az elvezetet hogy szegeny agyamanet petit elkuldjem pihenni 60%-kal : (
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Sep 22 2014 11:10am
Mi volt abban a masodik postban?
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Sep 22 2014 11:10am
:DDDD

A buzi kontentet kiszedték, de a flame toic nyitva marad...

moderáció / 10
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Sep 22 2014 11:14am
Quote (CyberPunk666 @ 22 Sep 2014 19:10)
:DDDD

A buzi kontentet kiszedték, de a flame toic nyitva marad...

moderáció / 10


a heterosexualitás az univerzális érték
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Sep 22 2014 11:17am
Quote (Rawen @ 22 Sep 2014 19:14)
a heterosexualitás az univerzális érték


Szebb jövőt!
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Sep 22 2014 11:17am
Quote (Rawen @ 22 Sep 2014 18:14)
a heterosexualitás az univerzális érték


meg az is hogy feher vagyok
Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold: 28.76
Warn: 10%
Sep 22 2014 11:32am
arrogans sotet paraszt
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Sep 22 2014 11:34am
Quote (tevetavamultija @ Sep 22 2014 06:32pm)
arrogans sotet paraszt


smat konyorgott nekem tsen, hogy menjek el talira es verjem be a pofadat

de akkor sem ersz annyit hogy elmenjek a talira XD
Go Back To Magyar Topic List
12310Next
Add Reply New Topic New Poll