☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Sub-sorozes > Mert Mindenki Lusta Megszervezni
1
2
3
79
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 9815
Replies: 789
Track Topic
josheide
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold
:
33,265.80
#1
Sep 16 2014 05:40am
Mit szolnatok jovohet keddhez / szerdahoz egy jofele subos sorozeshez ?
Sajnos en meg mindig nem ismerek jo helyeket Pesten de szivesen segitek szervezni!
Vanek teged is sok szeretettel latunk! Vegre elsimithatnad az ellenteteket a forum oszlopos tagjaival. Ne felj meg soha nem volt balhe jsps talin.
Rawen
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold
:
0.00
#2
Sep 16 2014 05:41am
ottleszek
josheide
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold
:
33,265.80
#3
Sep 16 2014 05:42am
Quote (Rawen @ 16 Sep 2014 12:41)
ottleszek
Velencet is dodgeoltad de jo, gyere!
Esetleg ismersz valami normalis helyet vagy ebbol is Oster lesz ?
Rawen
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold
:
0.00
#4
Sep 16 2014 05:44am
Quote (josheide @ 16 Sep 2014 13:42)
Velencet is dodgeoltad de jo, gyere!
Esetleg ismersz valami normalis helyet vagy ebbol is Oster lesz ?
ez csak egy epik meme m8
josheide
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold
:
33,265.80
#5
Sep 16 2014 05:44am
Quote (Rawen @ 16 Sep 2014 12:44)
ez csak egy epik meme m8
Nope, en tenyleg szeretnek talalkozni veled, szoval gyere!
Ghostmasterq
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold
:
1,694.20
#6
Sep 16 2014 05:45am
Miert van 240 kmre
tevetava
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold
:
0.00
#7
Sep 16 2014 05:45am
valahol kicsit kozelebb a belvaroshoz, ilyen blaha kornyeken? Kedden szerdan nincsenek sokan, pl fuge udvar/udvaromban
TuskesVanek
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold
:
0.05
#8
Sep 16 2014 05:46am
Quote (josheide @ Sep 16 2014 12:40pm)
Mit szolnatok jovohet keddhez / szerdahoz egy jofele subos sorozeshez ?
Sajnos en meg mindig nem ismerek jo helyeket Pesten de szivesen segitek szervezni!
Vanek teged is sok szeretettel latunk! Vegre elsimithatnad az ellenteteket a forum oszlopos tagjaival. Ne felj meg soha nem volt balhe jsps talin.
meglátom el tudok-e menni
tevetava
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold
:
0.00
#9
Sep 16 2014 05:46am
Quote (Rawen @ 16 Sep 2014 13:44)
ez csak egy epik meme m8
de egyebkent tebyleg gyere man, igerem lefurdok es megtanithatsz void offlanezni
Rawen
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold
:
0.00
#10
Sep 16 2014 05:47am
Quote (josheide @ 16 Sep 2014 13:44)
Nope, en tenyleg szeretnek talalkozni veled, szoval gyere!
egyrészt hétköznap meló mellett biztos nem fogok felmenni, másrészt most vettem új gépet és ebben a hónapban nincs pénzem semmire kb
Go Back To
Magyar
Topic List
1
2
3
79
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact