Quote (tevetavamultija @ Sep 12 2014 01:18am)
kerdes: mibol all egy atlagos napod?
csak kivancsisagbol kerdezem, most h elkezdodott az egyetem
nyaron nekem jobb volt mikor munka mellett nem volt idom felesleges dolgokra ll, volt mit csinalnom
mostmeg csak felkelek 10kor, egy orat fekszek az agyamban azon gondolkozva, h mes mer nem segit, aztan meg egy orat azon h mer bant aztan delre bevergodok a suliba, orakra bemegyek, hazajovok, ha epp nincs semmi otthoni feladat a zegyetemrol akkor dota) elegge seneenek erzem magam mostansban xd
