d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Meglehetosen Mate Topik
1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold: 28.76
Warn: 10%
Sep 11 2014 06:18pm
kerdes: mibol all egy atlagos napod?

csak kivancsisagbol kerdezem, most h elkezdodott az egyetem
nyaron nekem jobb volt mikor munka mellett nem volt idom felesleges dolgokra ll, volt mit csinalnom
mostmeg csak felkelek 10kor, egy orat fekszek az agyamban azon gondolkozva, h mes mer nem segit, aztan meg egy orat azon h mer bant aztan delre bevergodok a suliba, orakra bemegyek, hazajovok, ha epp nincs semmi otthoni feladat a zegyetemrol akkor dota) elegge seneenek erzem magam mostansban xd
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Sep 11 2014 07:06pm
1nd
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Sep 11 2014 10:51pm
Quote (tevetavamultija @ Sep 12 2014 01:18am)
kerdes: mibol all egy atlagos napod?

csak kivancsisagbol kerdezem, most h elkezdodott az egyetem
nyaron nekem jobb volt mikor munka mellett nem volt idom felesleges dolgokra ll, volt mit csinalnom
mostmeg csak felkelek 10kor, egy orat fekszek az agyamban azon gondolkozva, h mes mer nem segit, aztan meg egy orat azon h mer bant aztan delre bevergodok a suliba, orakra bemegyek, hazajovok, ha epp nincs semmi otthoni feladat a zegyetemrol akkor dota) elegge seneenek erzem magam mostansban xd


Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Sep 12 2014 12:55am
leginkább suli és tanulás

mellette megpróbálok legalább napi egy filmet megnézni

2-3 hetente elmegyek bulizni

szóval kb. normális
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 12 2014 12:58am
Suli es emberek.

Szombaton jottem fel Pestre, es azota oten latogattak meg itt szoval egyelore nem sokminden masra maradt idom.

Na meg ugyse tudok se letolteni se lolozni szoval mi mast csinalnek....
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Sep 12 2014 01:20am
egesz nap dolgozok
a 2 szabadnapon meg ugyeket intezek cigizgetek telefonalgatok
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Sep 12 2014 01:25am
blank
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Sep 12 2014 01:47am
Quote (josheide @ Sep 12 2014 07:58am)
Suli es emberek.

Szombaton jottem fel Pestre, es azota oten latogattak meg itt szoval egyelore nem sokminden masra maradt idom.

Na meg ugyse tudok se letolteni se lolozni szoval mi mast csinalnek....


a paholytagsag hatranyai

This post was edited by TresholdOfUniverse on Sep 12 2014 01:47am
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 12 2014 01:52am
Quote (TresholdOfUniverse @ 12 Sep 2014 08:47)
a paholytagsag hatranyai



Csak irigy vagy

Amugy a minap azt almodtam hogy egy baltaval megoltel valakit de kozben vegig tok udvarias voltal. :D
Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold: 28.76
Warn: 10%
Sep 12 2014 02:07am
Quote (josheide @ Sep 12 2014 09:52am)
Csak irigy vagy

Amugy a minap azt almodtam hogy egy baltaval megoltel valakit de kozben vegig tok udvarias voltal. :D


huh
en ma namechangebalurol almodtam hasonlo faszsagot
Go Back To Magyar Topic List
1234Next
Add Reply New Topic New Poll