Quote (Karan2_Returned @ Sep 11 2014 09:26am)
Munkahelyen beszereltünk egy 2m-eres server towert es most otthonra is akarok egyet.
official a munkahelyemen jobb gépem, egerem, monitorom van mint a sajátom, ezért már nincs is kedvem a sajátomat használni semmire
ez egy magyar mondat volt
This post was edited by xGurke on Sep 11 2014 03:30am