d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ez Mi A Redves Faszom? > Posta
123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Sep 10 2014 09:35am
Jött egy értesítő csomag érkezéséről. Ahol átvehető posta adatainál viszont van egy olyan sor h a "mai napon nem vehető át".
Akkor most mi a faszért jött értesítő? Vagy ez mi?
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Sep 10 2014 09:36am
keylogger
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Sep 10 2014 09:37am
nem tudom bocs
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Sep 10 2014 09:38am
Bonyolult a való élet.

Elvileg a kézbesítés úgy zajlik, hogy a postásnál van, aki megpróbálja odaadni neked, de ha nem talál, akkor értesítőt küld.
Azért tudod csak másnap átvenni, mert ott van a postásnál, de holnap már nem próbálja kivinni neked, és akkor átveheted a postán.

A valóság annyival bonyolultabb még ennél, hogy egy rakás köcsög lusta fasz postást eleve meg sem próbálja kézbesíteni, csak odabassza az értesítőt, mert az gyorsabb.
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Sep 10 2014 09:41am
Quote (CyberPunk666 @ 10 Sep 2014 16:38)
Bonyolult a való élet.

Elvileg a kézbesítés úgy zajlik, hogy a postásnál van, aki megpróbálja odaadni neked, de ha nem talál, akkor értesítőt küld.
Azért tudod csak másnap átvenni, mert ott van a postásnál, de holnap már nem próbálja kivinni neked, és akkor átveheted a postán.

A valóság annyival bonyolultabb még ennél, hogy egy rakás köcsög lusta fasz postást eleve meg sem próbálja kézbesíteni, csak odabassza az értesítőt, mert az gyorsabb.


Ahh, egyszer már jártam így. Akkor azt mondták mennyek vissza zárás előtt fél órával és akkor már bent lesz a csomag.
Most vajon szerencsével járok ha így teszek?

Amúgy ty.

This post was edited by fahrii on Sep 10 2014 09:42am
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Sep 10 2014 09:43am
vedd át holnap
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Sep 10 2014 09:46am
szerintem holnap menj be
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Sep 10 2014 09:47am
lehet holnap kéne bemenned
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Sep 10 2014 09:47am
lehet átveszem holnap
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Sep 10 2014 09:50am
én azt mondom vedd át holnap
Go Back To Magyar Topic List
123Next
Add Reply New Topic New Poll