Quote (CyberPunk666 @ 10 Sep 2014 16:38)
Bonyolult a való élet.
Elvileg a kézbesítés úgy zajlik, hogy a postásnál van, aki megpróbálja odaadni neked, de ha nem talál, akkor értesítőt küld.
Azért tudod csak másnap átvenni, mert ott van a postásnál, de holnap már nem próbálja kivinni neked, és akkor átveheted a postán.
A valóság annyival bonyolultabb még ennél, hogy egy rakás köcsög lusta fasz postást eleve meg sem próbálja kézbesíteni, csak odabassza az értesítőt, mert az gyorsabb.
Ahh, egyszer már jártam így. Akkor azt mondták mennyek vissza zárás előtt fél órával és akkor már bent lesz a csomag.
Most vajon szerencsével járok ha így teszek?
Amúgy ty.
This post was edited by fahrii on Sep 10 2014 09:42am