d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mit Veszel Fel Bulizni?
1235Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Sep 6 2014 06:29am
Na ki miben jár bulizni?

Kezdem én

fesztiválra, vagy menőbb buliba (pl R3hab Rioban) valami ilyesmit: http://picture-cdn.wheretoget.it/abhltc-i.jpg
:D

random discoba: semmi extra

szobabb helyekre: ölrönyt, most vettem 1 fasza Zara kollekciót, kinéztem egy nagyon fasza Boss-t is, de azt félteném :(
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Sep 6 2014 06:30am
legtöbbször ruhában megyek bulizni
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Sep 6 2014 06:33am
nem nagyon járok bulizni
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Sep 6 2014 06:34am
>bulizni

megyek, és visszatérek a rajzolt világba
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Sep 6 2014 06:39am
nem jarok bulizni ty mes
Member
Posts: 13,325
Joined: Jul 19 2007
Gold: 14,756.31
Sep 6 2014 06:42am
nem járok "bulizni"
meg no offense de ez az egész vhogy nem túl férfias
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Sep 6 2014 06:44am
valami szűket, hogy láthassák a farkam meg a golyóim
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Sep 6 2014 06:44am
Quote (bamboo @ 6 Sep 2014 14:42)
nem járok "bulizni"
meg no offense de ez az egész vhogy nem túl férfias


szebb jövőt
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Sep 6 2014 06:44am
ruhát
Member
Posts: 13,325
Joined: Jul 19 2007
Gold: 14,756.31
Sep 6 2014 06:45am
Quote (Rawen @ Sep 6 2014 12:44pm)
szebb jövőt


néked is testvér
Go Back To Magyar Topic List
1235Next
Add Reply New Topic New Poll