d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Dolgok Amiket Kimostál Véletlenül > Topkek
1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Sep 5 2014 09:14am
Tegnap véletlenül összefogtam a szennyessel a telefonomat és kimostam. Bye bye vadiuj 4 éves iphone 3g iphone

Meg egyszer régebben kimostam az autóvezetés oktatásos kis könyvemet amibe írogatták az órákat.

This post was edited by ElCapitano on Sep 5 2014 09:14am
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Sep 5 2014 09:17am
semmit
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Sep 5 2014 09:17am
visszamenyjé a topicnyitással

This post was edited by CyberPunk666 on Sep 5 2014 09:17am
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Sep 5 2014 09:18am
semmi egzotikus, altalaban kiuritem a zsebeimet mikor hazajovok es leulok gep ele vagy ilyesmi
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Sep 5 2014 09:19am
Quote (CyberPunk666 @ 5 Sep 2014 17:17)
visszamenyjé a topicnyitással


Olyan hihetetlenül fosunalmas a szub mostanaban.

Egyszer meg összement az egyik pulcsim.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 5 2014 09:21am
Csak penzt szoktam mosni.
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Sep 5 2014 09:21am
1x véletlen kimostam a rövidujjúm mert asap kellet másnapra, nem tudtam hogy aznap mosott volna édesanyám .. :)
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Sep 5 2014 09:22am
egy tizezrest, a zsebemben maradt
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Sep 5 2014 09:23am
egyszer benne felejtettem a munkásruhába a zsir új lg telefonomat, mire eszembe jutott, hogy ki kéne venni, már a mosógépben forgott
amúgy hetek alatt sikerült tök faszára kiszárítani, normálisan üzemel, csak telefonálni nem lehet vele, mert lefagy


de amúgy is rühelltem azt a telefont
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Sep 5 2014 09:24am
vettem egy gecijo slimfit inget zaraban mielott hazajottem, egy kicsit osszement az elso mosasban es most full nyomorultul nez ki ;_;
Go Back To Magyar Topic List
1234Next
Add Reply New Topic New Poll