egyszer benne felejtettem a munkásruhába a zsir új lg telefonomat, mire eszembe jutott, hogy ki kéne venni, már a mosógépben forgott
amúgy hetek alatt sikerült tök faszára kiszárítani, normálisan üzemel, csak telefonálni nem lehet vele, mert lefagy
de amúgy is rühelltem azt a telefont