


Kepmagyarazat: Kurva nagy kupleraj van mert holnap eskuvo es asszony varrja a koszoruslany ruhakat, 7 db
A szekrenyem nem ilyen nyitott, az ajto mellett vannak az ajtajai de meg nem szereltem fel oket mert vasarnap festjuk ki a szobat, szal addig minek rogzitsem
az ablak alatt ami most ures hely/zsakok vannak ott bejon meg egy iroasztal, amint elhozattuk apamtol
meg venni kell agyletakart is mert nincs meg uj agynemut is mert ez mar regi , pedig szivecskes!
ja es nincs csillar se, az i festes utanra van, a viragok a falon is noverem maradvanyai, majd festesnek szedem le
majd festes utan meg bent van iroasztal postolok kepet megint
This post was edited by Vismajor on Sep 5 2014 04:08am