d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Postolj Kepet A Szobadrol! > Megmondom Ki Vagy (vagy Nem)
12311Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 5 2014 03:50am
A szokasos battlestation topic kovetkezo szintje. Mindjart toltok fel en is egy kepet.
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Sep 5 2014 03:53am
Suliban vagyok :c
Mondjuk az enyem nem nagy ujdonsag
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 5 2014 03:55am
en msot inkabb nem postolnek az albis battlestationomrol mert a fele cucc nem az enyem itt egyelore lel
Member
Posts: 30,226
Joined: Jun 9 2008
Gold: 10.00
Sep 5 2014 03:59am
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 5 2014 04:04am
Quote (Cpt_Ghost @ 5 Sep 2014 10:55)
en msot inkabb nem postolnek az albis battlestationomrol mert a fele cucc nem az enyem itt egyelore lel


Pedig kivancsi lennek milyen helyre koltoztel.

Quote (cowding @ 5 Sep 2014 10:53)
Suliban vagyok :c
Mondjuk az enyem nem nagy ujdonsag


Jo hat a Patrik kejlakban sokan megfordultak mar, de azert johet a kep majd kesobb.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Sep 5 2014 04:05am







Kepmagyarazat: Kurva nagy kupleraj van mert holnap eskuvo es asszony varrja a koszoruslany ruhakat, 7 db
A szekrenyem nem ilyen nyitott, az ajto mellett vannak az ajtajai de meg nem szereltem fel oket mert vasarnap festjuk ki a szobat, szal addig minek rogzitsem
az ablak alatt ami most ures hely/zsakok vannak ott bejon meg egy iroasztal, amint elhozattuk apamtol
meg venni kell agyletakart is mert nincs meg uj agynemut is mert ez mar regi , pedig szivecskes!
ja es nincs csillar se, az i festes utanra van, a viragok a falon is noverem maradvanyai, majd festesnek szedem le

majd festes utan meg bent van iroasztal postolok kepet megint

This post was edited by Vismajor on Sep 5 2014 04:08am
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Sep 5 2014 04:10am
suliban vagyok :s
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 5 2014 04:11am
Quote (josheide @ 5 Sep 2014 11:04)
Pedig kivancsi lennek milyen helyre koltoztel.



Jo hat a Patrik kejlakban sokan megfordultak mar, de azert johet a kep majd kesobb.

http://i.imgur.com/GQw67TS.jpg
az iroasztalok nem az enyemek, azok majd ki lesznek pakolva es veszek sajatot, a lampa se az enyem, meg meg ki sem pakoltam rendesen igazabol, meg itt sincs a cuccaim fele, az agyakat se rendeztem meg be, meg igazabol eleg keves dolgot csinaltam meg egyelore
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Sep 5 2014 04:22am
eleg nagy a kupi még, egy hete se költöztem be
+ barátnőm laptopja az enyém még elvan baszódva
http://imgur.com/tBItDCc
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 5 2014 04:24am
Quote (Vismajor @ 5 Sep 2014 11:05)
http://4.ii.gl/IZL29hS1.png

http://1.ii.gl/420BOglT.png

http://1.ii.gl/a_vuZ4Qt.png


Kepmagyarazat: Kurva nagy kupleraj van mert holnap eskuvo es asszony varrja a koszoruslany  ruhakat, 7 db
A szekrenyem nem ilyen nyitott, az ajto mellett vannak az ajtajai de meg nem szereltem fel oket mert vasarnap festjuk ki a szobat, szal addig minek rogzitsem
az ablak alatt ami most ures hely/zsakok vannak ott bejon meg egy iroasztal, amint elhozattuk apamtol
meg venni kell agyletakart is mert nincs meg uj agynemut is mert ez mar regi , pedig szivecskes!
ja es nincs csillar se, az i festes utanra van, a viragok a falon is noverem maradvanyai, majd festesnek szedem le

majd festes utan meg bent van iroasztal postolok kepet megint


A szobad elrendezese tok jol tukrozi a szemelyiseged.



Meg soha senkinel nem lattam ilyen jellegu szekrenyt, amin nincsenek elzarva a latogatoid elol a ruhaid.

Ugyanigy keves olyan nyitott embert ismerek mint teged. (ezert is van mindig min csamcsognia a subnak)
Go Back To Magyar Topic List
12311Next
Add Reply New Topic New Poll