Quote (cowding @ 2 Sep 2014 18:05)
Quote (cowding @ 2 Sep 2014 18:10)
el van baszva az e napló, hétfőn 1-7. ig vannak óráim
oda jön még matek etc csak nem tudom megkeresni mert nincs
standard évkezdés szerver/it gépek halottak
azt a szart én írtam, úgyhogy kussoljá'

biztos vagyok benne hogy szimplán csak nem töltötték ki!