d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Dejvnek > Sok Szeretettel
123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Aug 28 2014 09:16am
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Aug 28 2014 09:18am
na de kérlek

Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Aug 28 2014 09:18am
akkora a kokárda mint a faszom
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Aug 28 2014 09:18am
Quote (Saenchai @ Aug 28 2014 04:18pm)
na de kérlek

http://1.ii.gl/C8_rf9b.png


golyóálló
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Aug 28 2014 09:20am
ma gecire elegem lett az oregasszonyokbol
beriasztott a kocsi aztan nem tudtam elinditani le kellett vennem az akksirol
beultem a kocsiba odajon ordibalva h ocsi hallgattasd el a kocsidat mert hivom a rendoroket
mondtam neki h menjen el a picsaba
odajott belerugott a kocsiajtoba
mondom wtf eroteljesen kinyitottam az ajtot kicsit odebbtaszitva az oreg kurvat
aztan kihivta a rendoroket de elotte megprobalt lekopni
ki is jottek a desztok
aztan szoltak neki hogy menjen haza mert baj lehet belole


tl;dr jofejrendorokfaszfejoregasszonyok
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Aug 28 2014 09:25am
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Aug 28 2014 09:28am
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Aug 28 2014 09:29am
Quote (GoreKnight9 @ 28 Aug 2014 17:20)
ma gecire elegem lett az oregasszonyokbol
beriasztott a kocsi aztan nem tudtam elinditani le kellett vennem az akksirol
beultem a kocsiba odajon ordibalva h ocsi hallgattasd el a kocsidat mert hivom a rendoroket
mondtam neki h menjen el a picsaba
odajott belerugott a kocsiajtoba
mondom wtf eroteljesen kinyitottam az ajtot kicsit odebbtaszitva az oreg kurvat
aztan kihivta a rendoroket de elotte megprobalt lekopni
ki is jottek a desztok
aztan szoltak neki hogy menjen haza mert baj lehet belole


tl;dr jofejrendorokfaszfejoregasszonyok


röhögök
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Aug 28 2014 09:32am
Quote (GoreKnight9 @ 28 Aug 2014 16:20)
ma gecire elegem lett az oregasszonyokbol
beriasztott a kocsi aztan nem tudtam elinditani le kellett vennem az akksirol
beultem a kocsiba odajon ordibalva h ocsi hallgattasd el a kocsidat mert hivom a rendoroket
mondtam neki h menjen el a picsaba
odajott belerugott a kocsiajtoba
mondom wtf eroteljesen kinyitottam az ajtot kicsit odebbtaszitva az oreg kurvat
aztan kihivta a rendoroket de elotte megprobalt lekopni
ki is jottek a desztok
aztan szoltak neki hogy menjen haza mert baj lehet belole


tl;dr jofejrendorokfaszfejoregasszonyok


well played
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Aug 28 2014 09:39am
Quote (GoreKnight9 @ Aug 28 2014 05:20pm)
ma gecire elegem lett az oregasszonyokbol
beriasztott a kocsi aztan nem tudtam elinditani le kellett vennem az akksirol
beultem a kocsiba odajon ordibalva h ocsi hallgattasd el a kocsidat mert hivom a rendoroket
mondtam neki h menjen el a picsaba
odajott belerugott a kocsiajtoba
mondom wtf eroteljesen kinyitottam az ajtot kicsit odebbtaszitva az oreg kurvat
aztan kihivta a rendoroket de elotte megprobalt lekopni
ki is jottek a desztok
aztan szoltak neki hogy menjen haza mert baj lehet belole


tl;dr jofejrendorokfaszfejoregasszonyok


btw valai megmagyarazhatna nekem h a nyuggerek miert reggel 7kor mennek orvoshoz, ahelyett h odamennenek harom oraval kesobb es meg csak sorba se kene allniuk + rajuk se kene varni
egesz nap nem csinalnak semmit amugyse, nekem meg mint a tarsadalom fontos tagjanak dolgoznom kene, nem serult nyuggerek varasaval pazarolnom a draga idom

kosz dejv
Go Back To Magyar Topic List
123Next
Add Reply New Topic New Poll