Quote (Rawen @ Aug 27 2014 09:55pm)
biztos egy ilyen "the truth about xy" bulvár szemétre fogok órákat pazarolni
amúgy is el se kellett indítanom és tudom mi van benne, miért vagyok ennyire jó
De arra nem sajnálod az időd, hogy kommentelj faszságokat
e: Gondolom mindenkinek volt már családtagja aki rákban hunyt el, illetve itt van Angrybug aki húsz évesen lett rákos, tekintve, hogy 100 éve alig volt példa rá, imo nem árt ha többet tudunk ezekről a dolgokról.
Bár nyilván mindenki leszarja, faszságnak gondolja így voltam én is, csak akkor szarja össze magát mindenki ha ő kapja el.
This post was edited by championmath on Aug 27 2014 02:03pm