Quote (Namechange @ 26 Aug 2014 17:59)
OK its official! street show tomorrow (Wednesday) at 6pm Erzsébet tér! tell your friends! im going to be there!!!
Holnap (szerda) este 6tol Dub Fx utcai show az Erzsebet teren az oriaskereknel! Add tovabb..
http://2.ii.gl/mxy18KE1.png
http://www.youtube.com/watch?v=WhBoR_tgXCI
http://www.youtube.com/watch?v=Qv7HwBe28dMerre lehet elnézek, úgyis bp-n leszek hnap